تیم فوتبال خوزستان بازهم تساوی دیگری در کارنامه خودش به ثبت رساند تا همچنان روند امتیاز از دست دادن این تیم ادامه داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال استقلال خوزستان که این فصل تحت هدایت امیر خلیفه اصل است در ابتدای فصل نتایج قابل قبولی کسب کرد و حتی صدرنشین این رقابت ها هم شد اما حالا چند هفته ای است این تیم تساوی های پر تکراری کسب کرده تا مسیر صعود برای آبی پوشان پر پیچ و خم شود.

 

استقلال خوزستان در چهار هفته گذشته برابر تیم های قشقایی شیراز، خیبرخرم آباد و شاهین بوشهر به نتیجه تساوی رسیده است و مقابل هوادار هم شکست خورده است تا این هفته نشانی از تیم قدرتمند هفته های نخست استقلال خوزستان نباشد، البته در این میان حاشیه های ایجاد شده در هفته های اخیر فی ما بین هواداران و بازیکنان و سرمربی تیم هم بی تقصیر نبوده است اما این نتایج ضعیف برای تیمی که قرار است مدعی صعود باشد قابل قبول نیست.

 

هر چند استقلال خوزستان برخلاف باور عده ای که این تیم را جز تیم های متمول این فصل می دانند هزینه های آبی پوشان خوزستانی در این فصل معقول بوده است و حتی در برخی موارد مانند پاداش برد برای هر بازی از بسیاری تیم های دیگر پایین تر است.

 

شاگردان خلیفه اصل که هم اکنون با کسب ۱۹ امتیاز در رتبه ی چهارم جدول قرار دارند این هفته یک جدال سخت با فجر سپاسی ۲۰ امتیازی دارند و اگر در این دیدار پیروز شوند دوبار خود را می توانند به صدر جدول نزدیک کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.