رضا عنایتی پیش از دیدار با گل ریحان مطرح کرد؛

رضا عنایتی مالک و سرمربی هوادار از عملکرد بازیکنان،کادر فنی،اجرایی،رسانه،پزشکی و پشتیبانی تیمش تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از رسانه رسمی باشگاه هوادار، رضا عنایتی در ابتدای صحبت های خود درگذشت دو چهره برجسته فوتبال کشور،مهرداد میناوند و علی انصاریان را تسلیت گفت و افزود:به امید روزی که کرونا از تمامی جوامع رخت ببندد و برود و آرامش به محیط خانواده ها بازگردد که سلامتی مهمترین دارایی یک انسان است.

سرمربی هوادار در ادامه و در رابطه با عملکرد هوادار و صدرنشینی در جدول رده بندی رقابت های لیگ یک فوتبال ایران اضافه کرد:چیزی که هوادار از ابتدا به دنبال آن بوده است حقیقتا تنها این بوده که بچه ها صرفا بهترینِ خود باشند و اگر بهترین عملکرد ما منجر به صدرنشینی و صعود شود که چه بهتر و اگر نشود نیز همین که هر فردی در هر جایگاهی تمامی انرژی خود را بگذارد و عملکرد واقعی اش را بروز دهد برای مان کافی است.

برترین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران در ارتباط با رضایت از عملکرد بازیکنان هوادار افزود:بازیکنان من با معرفت ترین بازیکنانی هستند که در دوره بازی گری و مربی گری دیده ام و نه تنها بازیکنان بلکه کادر فنی،اجرایی،رسانه،پزشکی و پشتیبانی هوادار نیز تاثیر بسیار زیادی در عملکرد مجموعه داشته اند.

ملی پوش و لژیونر پیشین فوتبال ایران مجموعه هوادار را به خانواده ای صمیمی تشبیه و اضافه کرد:این جا خبری از تعدد افراد و شلوغ کردن های غیر ضروری نیست و هر فردی در هر جایگاهی نه تنها به وظایف خود عمل می کند که به دیگر همکاران خود نیز کمک کرده و این موضوع در میان بازیکنان و همه عوامل جریان دارد که از این نظر هوادار را به متفاوت ترین باشگاه فوتبال ایران تبدیل کرده است.

رضا عنایتی در ادامه و در ارتباط با دیدار فردای تیمش افزود:واقعیت این است که البرز همیشه پر از استعداد بوده و هرگز نباید نماینده ای از کرج را دست کم گرفت به ویژه آن که گل ریحان تغییراتی در کادر فنی اعمال کرده و مطمئنا با اصغر مازیار در ادامه حرف های زیادی برای گفتن دارند.

سرمربی هوادار در پایان و در ارتباط با شرایط مالی باشگاهش اضافه کرد:در هوادار از بریز و بپاش خبری نیست و پس از سال ها تجربه قیمت ها دست مان است و بیشترین امکانات را با کمترین هزینه در اختیار داریم و در فصل گذشته و پیش از پایان رقابت ها دریافتی ها را به صد در صد رسانده و در فصل جاری نیز پیش از پایان دور رفت واریزی ها به پنجاه درصد می رسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.