با اعلام رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ احتمال میزبانی یک یا دو تیم ایرانی در لیگ قهرمانان وجود دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پرسپولیس، استقلال، تراکتور و فولاد به عنوان 4 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا از چند روز قبل درخواست میزبانی از رقابت های دور گروهی مسابقات را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کردند.


با توجه به برگزاری بازی های لیگ قهرمانان به صورت متمرکز 4 نماینده ایران درخواست های خود را برای میزبانی ارائه کردند و حالا در انتظار پاسخ کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند.


در این رابطه اما سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید که احتمال گرفتن میزبانی برای برخی تیم ها وجود دارد. او در گفت و گوی تلفنی با برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما در این خصوص گفت: «بخشی از این موضوع به شرایط و قوانین داخلی هر کشور باز می‌گردد. براساس نوع برخورد با پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی میزبان را تعیین می‌کنند. باید استانداردهای خاصی فرای استانداردهایی که فیفا و AFC منتشر کرده‌اند، در نظر گرفته شود. ما موظف به اجرای پروتکل‌های بهداشتی منتشر شده از سوی فیفا هستیم اما باید قوانین داخلی را هم در نظر گرفت.»


وی افزود: «منطقی‌اش این است به یک تا دو تیم ایرانی میزبانی بدهند. تیم‌های ما باید زمین مسابقه، زمین تمرین، هتل‌ها و سایر شرایط خود برای میزبانی را اعلام کنند. طبق دستورالعملی که از سوی AFC منتشر شده باشگاه‌ها مدارک خود را ثبت کرده‌اند و در نهایت باید دید این اطلاعات تا چه اندازه قوی بوده و آنها موفق خواهند شد.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.