سرمربی سپاهان توضیحاتی درباره دیدار با گل‌گهر و وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش ارائه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نویدکیا یادآور شد: گل‌گهر فقط بازی مستقیم انجام نمی‌دهد و کارهای تاکتیکی فوق‌العاده‌ای دارد که برای تمام آنها برنامه‌ریزی کردیم. امیدوار هستم با کمترین اشتباه کارمان را انجام دهیم و بچه‌ها تا جایی که می‌توانند با تمرکز ۱۰۰ درصد کارشان را انجام دهند تا به مشکل نخوریم. گل‌گهر چندین تاکتیک خیلی خوب را به اجرا درمی‌آورد که باید از نوع بازی حریف مراقبت کنیم.

 

او در خصوص استراتژی سپاهان در نقل و انتقالات زمستانی ابراز کرد: خیلی به فکر تغییرات نیستیم. شاید سه، چهار نفر از بچه‌ها از جمع ما جدا شدند، اما رفتن آنها جنبه انسانی داشت و آنها می‌خواستند در تیم دیگری فرصت بازی بیشتری به دست بیاورند.

سرمربی سپاهان یادآور شد: یکی از بچه‌های ما برای خدمت سربازی به ملوان رفت، پاپی راهی ذوب‌آهن شد، دهقانی به نساجی پیوست و آقای کیانی هم فعلا در حال مذاکره با دیگر تیم‌ها است تا ببینیم چه تصمیمی می‌گیرد. شاید هیچ ورودی نداشته باشیم و نهایتا یک بازیکن بگیریم ولی اگر اینطور نشد، هیچ ورودی نخواهیم داشت و مثل نیم‌فصل اول کارمان را انجام می‌دهیم.

 

نویدکیا خطاب به هواداران سپاهان گفت: مثل همه می‌گویم که جای آنها در ورزشگاه خالی است، اما باید به بیماری خطرناک کرونا توجه داشته باشیم و رعایت کنیم. تماشاگران سپاهان از منازل به ما انرژی بدهند و کمک کنند تا بتوانیم این مسیر را تا پایان فصل دنبال کنیم.

او تصریح کرد: ما اعضای کادر فنی و بازیکنان سپاهان کار خیلی سختی داریم ولی باید با تمام وجود تلاش کنیم تا سختی‌ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم و در آخر فصل رتبه خوبی به دست آوریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.