در ادامه مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول مقابل سایپا به پیروزی رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ادامه مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر تیم پرسپولیس از ساعت 17:25 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سایپا رفت که نیمه اول مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

داور:  سید رضا مهدوی 

کمک داوران:  امیر رضا آشور ماهانی – احد سلطانی

کارت زرد:  امید عالیشاه و مهدی شیری( پرسپولیس)

کارت قرمز:-

گل:  سیدجلال حسینی( دقیقه 6) برای پرسپولیس

ترکیب پرسپولیس:  حامد لک، سیدجلال حسینی،محمد‌حسین کنعانی زادگان ، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، وحید امیری، احسان پهلوان و امید عالیشاه

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب تیم سایپا:  محمد حسین اکبر منادی، سعید محمدی فر، حسین ماهینی، ابوالفضل جلالی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، محمد صادق بارانی، رضا جعفری، مهرداد عبدی، حسین مالکی و مجید علیاری

سرمربی: ابراهیم صادقی

 

دقیقه4:

اشتباه مدافعان پرسپولیس در یارگیری باعث ایجاد یک فرصت گلزنی برای سایپا شد که حامد لک زودتر از علیاری بازیکن حریف به توپ رسید و آن را با سر دفع کرد.

دقیقه 6:

ضربه کاشته پرسپولیس را امید عالیشاه از سمت راست محوطه جریمه روی دروازه سایپا ارسال شد که مدافعان توپ را دفع کردند و این دفع ناقص باعث موج دوم حمله شد و در نهایت  توپ به سیدجلال حسینی رسید و او با یک ضربه دقیق و زمینی گل اول بازی و پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 7:

سایپا بلافاصله صاحب یک موقعیت گلزنی شد و شوت علیاری بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد که این ضربه بعد از برخورد به مدافعان بازهم به کرنر رفت اما دومین کرنر متوالی هم حاصلی برای سایپا نداشت.

دقیقه 10:

سایپا بازهم صاحب یک موقعیت گلزنی شد و این مرتبه هم حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس فرصت را از علیاری مهاجم سایپا گرفت.

دقیقه 17:

نفوذ احسان پهلوان از جناح چپ و شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه 20:

امید عالیشاه به دلیل اعتراض به تصمیم داور با کارت زرد جریمه شد او معتقد بود که بازیکن سایپا روی او خطا کرده و او هیچ خطایی مرتکب نشده است.

دقیقه 25:

ارسال بازیکنان سایپا را حامد لک به راحتی مهار کرد.

دقیقه 35:

ارسال زمینی سعید اقایی در محوطه شش قدم به عالیشاه رسید اما او نتوانست از این فرصت گلزنی استفاده کند و برخورد او با دروازه‌بان سایپا باعث مصدومیت منادی شد.

دقیقه 39:

ضربه کاشته پرسپولیس را عالیشاه روی دروازه سایپا فرستاد اما اکبر منادی دروازه‌بان سایپا به راحتی این ضربه را مهار کرد.

دقیقه 40:

ارسال دقیق سعید آقایی در محوطه جریمه به وحید امیری رسید و ضربه سر شیرجه‌ای او را دروازه‌بان سایپا با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد. ضربه کرنر هم حاصلی برای پرسپولیس نداشت.

دقیقه 44:

ضربه کاشته سایپا را حسین ماهینی روی دروازه پرسپولیس فرستاد که مدافعان این توپ را در نهایت راهی کرنر کردند که کرنر به شکل پاس زده شد و رضا جعفری با یک شوت بی دقت کار را برای تیمش سخت کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.