جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره دیدار این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان توضیحاتی را بیان کرد.

  جواد نکونام  سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: قبل از هر چیز درگذشت کرانچار را به همه مخصوصا خانواده او تسلیت می‌گویم. او برای فوتبال باشگاهی ما و ملی ما و تیم امید کشورمان زحمات زیادی کشیده بود.

نکونام در ارتباط با این مسابقه گفت: به دلیل شکل بازی که از مربی تیم حریف انتظار داشتیم می‌دانستیم بازی سخت، بسته و درگیرانه‌ای را شاهد هستیم و باید سریع به گل برسیم. خدا را شکر گل هم به ثمر رساندیم و اگر کمی دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را هم بزنیم که متاسفانه توپ‌های ما تبدیل گل نشد، البته محسن فروزان هم یک واکنش عالی نشان داد و تیم ما را نجات داد.

او ادامه داد: نیمه دوم می‌دانستیم که تیم حریف برای جبران گل به زمین می‌آید و در دقایق آخر هم با بازیکنان قد بلند خودشان فشار آوردند و می‌توانستیم در ضد حمله و همچنین شرایط عادی بازی به راحتی گل‌های بیشتری بزنیم، البته فکر می‌کنم اگر شهاب گردان درون دروازه تیم ذوب آهن نبود، این بازی با همین یک گل به اتمام نمی‌رسید. در مجموع از عملکرد تیم و بازیکنان خودم راضی بودم و به آن‌ها بابت زحمت و تلاش و نتیجه‌ای که به دست آوردند تبریک می‌گویم.

نکونام درباره روند صعودی تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: برای تیم ما هر بازی مهم است و برای تمام بازی‌ها برنامه داریم و به خاطر هواداران و باشگاه و بزرگی نام فولاد وظیفه داریم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

او ادامه داد: تا پایان فصل مسابقات زیادی مانند پلی آف آسیا و بازی‌های ملی هستند که وقفه‌هایی را ایجاد خواهند کرد و لیگ امسال را طولانی می‌کند، اما برای موقیت در لیگ و آسیا تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

سرمربی فولاد خوزستان افزود: متاسفانه پنجره نقل و انتقالاتی تیم ما بسته است و در بعضی از پست‌ها با نبود بازیکن اصلی با کمبود بازیکن مواجه هستیم و به همین دلیل امروز نیز نتوانستیم بعضی بازیکنان خود را زود‌تر تعویض کنیم.

او افزود: تیم ما تحت فشار است و شرایط ما با سایر تیم‌هایی که در بالای جدول هستند و به راحتی هزینه می‌کنند  کاملا نا برابر است. این فشار و سختی باعث می‌شود که بیشتر تلاش کنیم، اما امیدواریم آسیب دیدگی‌ها و کرونا به تیم ما آسیب نزند تا بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.