مسؤول برگزاری مسابقات جام حذفی اعلام کرد تیم شهرداری ماهشهر به‌صورت رسمی از این رقابت‌ها انصراف داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که طبق برنامه قبلی اعلام شده بود رقابت‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران طی سه روز آینده با برگزاری ۱۶ دیدار پیگیری می‌شود، یک مسابقه به دلیل انصراف شهرداری ماهشهر انجام نخواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی کمیته مسابقات جام حذفی فوتبال ایران قرار بود تیم‌های تراکتور و شهرداری ماهشهر روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم بروند که این بازی بخاطر انصراف تیم شهرداری برگزار نمی‌شود.

 

امیرحسین روشنک، مسؤول برگزاری مسابقات جام حذفی فوتبال ایران در این باره گفت: باشگاه شهرداری ماهشهر با ارسال نامه رسمی انصراف خود از حضور در جام حذفی را اعلام کرد.

او ادامه داد: علی‌رغم تمام تلاش‌هایی که شخص آقای بهاروند برای برگزاری این بازی و سفر شهرداری ماهشهر به تبریز داشت، اما این تیم اعلام کرد در این مسابقه حضور پیدا نمی‌کند.

 

روشنک یادآور شد: بر اساس آیین نامه برگزاری مسابقات با باشگاه شهرداری ماهشهر برخورد خواهد شد و علاوه بر محرومیت یک‌ساله این تیم از حضور در فصل آینده جام حذفی، جریمه سنگینی با نظر کمیته انضباطی فدراسیون برای آنها تعیین می‌شود که حداقل این مبلغ ۳۰ میلیون تومان است.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.