خداداد عزیزی ستاره داخل زمین بازی منتخب سرخابی و رسانه ورزش بود .

به گزارش فرتاک ورزشی،

خداداد عزیزی که نقش پررنگی در برگزاری دیدارهای یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان داشت، امروز هم یکی از چهره‌های تقابل دو تیم منتخب سرخابی و رسانه ورزش بود و به صورت کامل در زمین مسابقه حضور داشت و دو گلسازی استثنایی داشت و یکبار جواد کاظمیان را در موقعیت گلزنی قرار داد و بار دیگر توپ را برای کاظمیان فرستاد تا او در موقعیت دو به تک، توپ را به بزیک برساند و گل دوم و سوم منتخب سرخابی این‌چنین به ثمر برسد.او آنقدر خوب بود که انگار دوپینگ کرده باشد!

 

عزیزی به جز درخشش در زمین مسابقه، رفتارهای خنده‌دار و طنازی‌های همیشگی‌اش را داشت؛ او با کنایه به عادل فردوسی‌پور می‌گفت که او اصلا در جریان بازی نیست و فکر می‌کند که دارد بازی را گزارش می‌کند. یا زمانی که توپ زیر پای اکبری خرم خبرنگار ورزشی می‌افتاد، او با لحنی طنزآمیز پا به توپ شدن این خبرنگار را گزارش می‌کرد!

 

در پایان مسابقه هم صحبت‌های جنجالی او درباره عملکرد فدراسیون فوتبال و رأی نیاوردن علی کریمی  سوژه رسانه‌ها شد و ادبیات عجیب و جالب‌توجه او درباره سال 99 هم به سرعت در شبکه‌های اجتماعی وایرال شد تا همچنان چهره خاص و ویژه مستطیل سبز باشد و اتفاقات جالب و منحصربفردی را در آخرین بازی خیریه سال برگزار کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.