استقلال و پرسپولیس برای نهایی کردن خریدهای جذاب نقل و انتقالاتی شان در یک بن بست عجیب قرار گرفته اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مشکل مالکیتی باشگاه شهرخودرو (پدیده) مشهد یکی از مسائل روز فوتبال ایران است. بعد از کش و قوس های فراوان، هفته گذشته خبر موافقت حمیداوی با انتقال مالکیت این باشگاه منتشر شد. بعد از انتشار این خبر اما مالک شهرخودرو با معرفی مدیرعامل مورد تایید خود مدعی شد که تا تعیین تکلیف نهایی موضوع مالکیت، امورات باشگاه با نظر او انجام خواهد شد. بعد از این اتفاقات، حواشی بسیاری را شاهد بودیم که مهمترین آن بحث جدایی دو ستاره مشهدی ها بود.

 

در حالی‌که کادرفنی مخالف سرسخت جدایی فرجی و قاسمی‌نژاد بودند، گویا فرهاد حمیداوی مالک باشگاه از تهران برای آن‌ها پیغام داده که می‌توانند با حضور در تهران و انجام مذاکره، رضایت‌نامه خود را دریافت کنند و به مقصد باشگاه دلخواه‌شان بروند؛ در حالی‌که وطنخواه مدیرعامل سابق باشگاه شهر خودرو در مشهد گفته بود به هیچ‌وجه بازیکنان حق جدایی ندارند و با توجه به نیاز سرمربی آن‌ها نمی‌توانند رضایت‌نامه بگیرند!

 

در حالی که فرشاد فرجی با پرسپولیسی ها به توافق کامل رسیده اما هنوز نمی تواند در تمرینات این تیم شرکت کند و حضور قطعی اش در جمع سرخ پوشان پایتخت منوط صدور رضایت از سوی حمیدآوی اعلام شده است چرا که مالک فعلی شهرخودرو مدعی شده که این باشگاه هنوز به صورت کامل واگذار نشده و باشگاه پرسپولیس برای جذب فرجی باید با او وارد مذاکره شود.

همین موضوع در مورد امین قاسمی نژاد هم وجود دارد. این بازیکن که از تمایل خود برای حضور در استقلال پرده برداشته و امروز نیز در ساختمان این باشگاه حضور یافت بعد از سی دقیقه مذاکره، در حالی که نتیجه ای نگرفته بود، محل را سریعا ترک کرد. 

 

به این ترتیب این دو انتقال جذاب در بن بستی عجیب و غیرعادی گیر کرده است. مشخص نبودن تکلیف مالکیت باشگاه شهرخودرو این مشکل را برای استقلال و پرسپولیس به وجود آورده و مدیران این دو باشگاه در تلاش هستند تا با انجام استعلامات لازم، خریدهای خود را نهایی کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.