مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور به ایستگاه پایانی رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی لیگ دسته سوم کشور در گروه های دوم ، سوم ، چهارم و پنجم به ایستگاه پایانی رسید و تکلیف تیم های صعود کننده و سقوط کننده مشخص شد و هفته پایانی مسابقات لیگ سه در گروه اول در روز ۸ فروردین ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به همین تربیت اسامی تیم های صعود کننده و سقوط کننده به ترتیب گروه های اول دوم الی پنجم مورد بررسی قرار دادیم و که در ادامه میخوانیم:

 

گروه اول:

تکلیف صعود کنندگان به هفته پایانی کشیده شد/سقوط هفت تیم از گروه اول مسجل شد

در پایان هفته دوازدهم در گروه اول سقوط تیم های سیمان شاهرود ، آسمان مشهد ، شهروند نور ، مقاومت جویبار ، شهرآهن خواف ، انتظار بجنورد و بادامک قائن از این رقابت ها به لیگ استان های شهر های مربوط به خود سقوط کردند.

در ادامه تیم های مقاومت تهران ، کیان اراک ، دریای حربده محمود آباد ، شریعت نوین مشهد و استقلال علی آباد شانس صعود به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم را دارند که همه چیز به هفته پایانی و روز پایانی در این گروه که روز یکشنبه هشتم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود کشیده شد ، و تیم داماش با داشتن ۱۸ امتیاز همچنان از شانس ابقاء در مرحله اول لیگ سه فصل آینده برخوردار است.

 

گروه دوم:

شهید اورکی اسلامشهر و ستارگان مردانپاشا به مرحله نهایی لیگ دسته سوم رسیدند/ ستارگان سیمرغ و سوهان محمد در لیگ سه ابقاء شدند

در گروه دوم تیم های شهید اورکی اسلامشهر و ستارگان مردانپاشا اابرز به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند و تیم های سوهان محمد قم و ستارگان سیمرغ البرز با قرار گیری در رتبه های سوم و چهارم در مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور در فصل آینده ابقاء شدند.

همچنین تیم های مینو خرمدره ، شهروند رامسر ، شاهین تهران ، سردار جنگل صومعه سرا ، آلومینیوم پارس ساوه ، شهروند فریدونکنار ، کیاپارس تهران ، سولدوز نقده و سفیرنوین آبیک از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه خود سقوط کردند.

 

گروه سوم:

صعود نفت ایرانیان و کانیاواشنویه به مرحله نهایی لیگ دسته سوم/ابقای شهدای گروس و گرین کشاورز در لیگ سه

 در گروه سوم تیم های نفت ایرانیان و کانیاو اشنویه به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند و تیم های شهدای گروس بیجار و گرین کشاورز نهاوند در مرحله نخست لیگ سه در فصل آینده ابقاء شدند.

همچنین تیم های کاویان نقده ، نیکان مهر تهران ، ستارگان آژند آذربایجان ، آکادمی کیای تهران ، جام جم بیله سوار ، اوحدی مراغه ، عقاب تبریز ، خورشید مهر قروه ، و ذوب آهن اردبیل از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه سقوط کردند.

 

گروه چهارم:

صعود خوزستانی ها به مرحله نهایی/ فرهنگ رامهرمز و خلیج فارس بندرماهشهر در مرحله نهایی لیگ سه

در گروه چهارم تیم های فرهنگ رامهرمز و خلیج فارس بندرماهشهر به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند و تیم های پرسپولیس برارجان و پیروزی نگین خورموج در مرحله نخست لیگ سه در فصل آینده ابقاء شدند.

همچنین تیم های پردیس خرم آباد ، شهرداری بروجرد ، ستارگان کرمانشاه ، شاهین لردگان ، پرسپولیس نوین دزفول ، پویا شوش دانیال ، شهدای ایل بهمئی ، شهدای چوار ۶۵ ایلام و رز موکت بروجن از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه سقوط کردند.

 

گروه پنجم:

 صعود ون پارس و خلیج فارس میناب به مرحله نهایی لیگ دسته سوم کشور/ابقای فولاد هرمزگان و عقاب شیراز در مرحله نخست برای فصل آینده

 در گروه پنجم تیم های ون پارس نقش جهان و خلیج فارس میناب به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند و همچنین تیم های عقاب شیراز و فولاد هرمزگان در مرحله نخست لیگ سه ابقاء شدند

تیم های پرسپولیس شیراز ، استوک مرودشت ، صنعت فولاد اصفهان ، هرنگ جوان بستک هرمزگان ، سنگ آهن بافق ، امیدآوران مشیز کرمان از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه سقوط کردند.

همچنین پیش از این تیم های شاهین زاهدان ، آبی پوشان شمس کیش و رضوانی اصفهان با توجه به انصراف از ادامه حضور در رقابت ها از جدول گروه پنجم حذف شده بودند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.