مدافع ذوب‌آهن از آمادگی بالای این تیم قبل از دیدار با صنعت نفت خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید عبدالله حسینی با بیان اینکه تمرینات خوبی در روزهای گذشته داشتیم، اظهار کرد: پس از چند روز تعطیلی تمرینات ما شروع شد و با فشار بیشتر نسبت به قبل بدنسازی و تمرینات تاکتیکی انجام دادیم و به مرور زمان آماده شدیم تا ان‌شاالله مقابل صنعت نفت سه امتیاز را بگیریم.

 

او ادامه داد: پس از حضور آقای حسینی دو، سه بازی پشت سر هم و در فاصله زمانی کم انجام دادیم و کادر فنی جدید نتوانسته بود تمریناتی که مد نظرش است را آنطور که می‌خواهد، پیاده کند ولی تعطیلی مسابقات تقریبا به نفع ما شد و توانستیم به هماهنگی خوبی برسیم و آماده بازی‌ها شویم.

 

مدافع ذوب‌آهن در مورد عملکرد این تیم در سال گذشته گفت: خودمان اصلا از جایگاهی که داریم، راضی نیستیم و همه تیم می‌خواهیم جبران کنیم و به شرایط بهتری برسیم. قبول داریم که در برخی مسابقات تمام تیم عملکرد خوبی نداشتیم ولی انصافا داوری‌ها هم خیلی به ضرر ما بود و امتیازات زیادی از ما گرفت و از طرف دیگر در بسیاری از بازی‌ها در لحظات آخر نتوانستیم سه امتیازها را بگیریم.

حسینی یادآور شد: باید سال جدید را با برد شروع کنیم و روند خوب تیم از بازی با صنعت نفت آغاز شود. این جایگاه اصلا در شان ذوب‌آهن، مربیان و بازیکنان تیم نیست و همه مصمم هستیم تا در این مسابقه به برتری برسیم. مطمئن باشید ذوب‌آهن چند پله بالاتر می‌رود و لیگ را با رتبه خوبی به پایان می‌برد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.