شاگردان مازیار زارع موفق شدند با تک گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند، دربی گیلان را به سود خود خاتمه دهند تا در سالروز درگذشت سیروس قایقران سه امتیاز ارزشمندی نصیب خود کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ملوان که در بازی رفت نیز موفق به برتری برابر چوکای تالش شده بود، اینبار با تک گلی که نیایش پور  از روی نقطه پنالتی و در نیمه اول بازی به ثمر رساند، شش امتیاز دیگر به اندوخته خود اضافه کردند.

شاگردان مازیار زارع که آخرین دیدار خود را با برتری مقابل قشقایی به پایان رسانده بودند، سال 1400 را هم با برد استارت زدند تا انزلی‌چی‌ها امیدوار به حضور این تیم در کورس صعود باشند. پیش از شروع بازی با توجه به 23امین سالگرد درگذشت سیروس قایقران، اسطوره این باشگاه، مراسم یادبودی از سوی باشگاه ملوان در نظر گرفته شده بود.

 

ملوان بندرانزلی ازی را کاملا تهاجمی آغاز کردند و موفق شدند در دقیقه 10 این بازی از روی نقطه پنالتی با ضربه مهدی نیایش پور به گل اول و برتری دست یابند و برنده راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم اما تلاش بازیکنان چوکا برای جبران گل دریافتی علیرغم موقعیت‌هایی که نصیب خود کرده بودند، بی نتیجه ماند تا ملوان با دستیابی به سه امتیاز ارزشمند این بازی خانگی در رده ششم جدول حاضر شود. شاگردان مازیار زارع هفته آینده برابر رایکای بابل قرار خواهند گرفت.

 

چوکا هم بعد از تساوی مقابل خیبرخرم آباد در هفته گذشته، اینبار با این شکست همچنان در منطقه سقوط قرار گرفته و کار شاگردان علی لطیفی با توجه به پیروزی این هفته نود ارومیه و کاهش امتیاز در پایین جدول سخت‌تر شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.