گل‌ریحان در سراشیبی سقوط؛

هفته نوزدهم لیگ دسته یک کشور هم برگزار شد و تنها نماینده استان البرز، تیم گل ریحان با شکستِ یک برصفر در استادیوم انقلاب کرج، در قعر جدول‌ رده‌بندی جاخشک کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی؛ نوزده هفته، سه برد، پنج تساوی و یازده شکست، خلاصه‌ای از عملکرد ضعیفِ گل‌ریحانی‌ها در این فصل از لیگِ دسته یک بوده است.

از ابتدای فصل، نیمکت‌ گل‌ریحانی‌ها، از علی لطیفی به مهدی امیری سوادکوهی و از میثم منیعی به اصغر مازیار رسید و پس از اخراج آقای کارشناس، حالا هم تیم بدون سرمربی تمریناتش را انجام می‌دهد و مشخص نیست انتخاب سرمربی تیمی با این اوضاع و احوالِ نامساعد، چرا هر روز به تاخیر می‌افتد، در شرایطی که این تغییرات گسترده، دردی از مشکلات عدیده این تیم دوا نکرد و پس از گذشت نوزده هفته، تنها نماینده استان البرز در لیگِ آزادگان، در قعر جدول رده بندی قرار گرفته است و با شکستی که در برابر نود ارومیه تجربه کرد، اختلافش با تیم‌های بالاتر از خود در جدول رده‌بندی بیشتر شود.

باوجود اینکه به دلیل همان مشکلات و حواشی تمام نشدنی این تیم، حتی کار علی لطیفی و مهدی امیری سوادکوهی به هفته نخست بازی‌ها هم نرسید و هرکدام با دلالیل عجیبی از تیم جدا شدند، آمدن میثم منیعی و اصغر مازیار، هم تغییری در شرایط نچندان مطلوبی که باتوجه به اتفاقات نیم فصل دوم فصلِ گذشته، از آینده گل‌ریحانی‌ها پیش‌بینی می‌شد، ایجاد نشد و گل‌ریحانی که در فصل گذشته، حتی در حوالی لیگ برتری شدن رسیده بود، حالا اصلی‌ترین گزینه سقوط به لیگ دسته دوم باشد. عملکرد ضعیف تنها نماینده البرز در لیگ آزادگان، مدیران گل‌ریحان را وادار به تقویت تیم در نیم فصل نکرد و مشکلات مالی تیم، موجب فراهم شدن زمینه جدایی چند بازیکن اصلی تیم که در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشتند هم شده است.

درحال حاضر گل‌ریحانی‌ها با کسب تنها ۱۴ امتیاز از ۱۹ مسابقه، در رده هجدهم جدول هجده تیمی این رقابت‌ها قرار گرفته است و رکوردهای منفی بیشترین شکست، بیشترین گل خورده و کمترین پیروزی را در کارنانه ضعیفشان در این فصل از رقابت‌ها دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.