تک گل کنعانی‌زادگان پرسپولیس را پیروز راهی رخت‌کن کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیستم لیگ‌برتر عصر امروز آغاز شد و سرخپوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی از نساجی مازندران پذیرایی کرد.

دو تیم‌ شرایط بسیار متفاوتی در جدول دارند با انگیزه کسب سه امتیاز به این دیدار آمدند.

مدافع عنوان قهرمانی خیلی زود بازی را در اختیار گرفت و یکی دو حمله جدی و خطرناک موجب شد تسلط بازی در اختیار شاگردان گل‌محمدی قرار بگیرد.

 

پرسپولیس با پاسکاری‌های کوتاه و سریع در میانه میدان و یک سوم دفاعی حریف خط هافبک مازنی‌ها را بسیار آزار داد و ضربات آزادی را هم بدست آورد که روی یکی از همین ضربات کنعانی‌ زادگان مدافع پیشتاخته این تیم موفق شد روی ارسال مهدی ترابی تأثیر کوچکی را بگذارد و گل اول را به ثمر برساند.

پرسپولیسی‌ها که روی ضرباته کاشته برنامه داشتند چند بار دیگر روی این ضربات و همچنین کارهای ترکیبی خطر ساز شدند که اگر در پاس و ضربات آخر دقت کرده بودند می‌توانستند اختلاف را افزایش دهند.

در ۴۵ دقیقه اول تیم پرستاره پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و تیم یکدست نساجی را که چند بازیکن اصلی خود را به علت ابتلا به بیماری کویید۱۹ در اختیار نداشت  حسابی اذیت کرد.

نساجی هم با توجه به شرایط بازی خوبی را در نیمه اول ارایه داد و در یک سوم دفاعی پرسپولیس چند ضربه ایستگاهی بدست آورد که حامد لک با خروج‌های خوبش اجازه نداد خطری دروازه تیمش را تهدید کند.

احتمالاً نیمه دوم دیدار کم حادثه نخواهد بود و باید منتظر ماند و دید سرانجام جدال پرسپولیس و شاگردان ساکت الهامی چه خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.