وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با بررسی تیم های گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا، معتقد است که قایدی ستاره استقلال در این رقابت ها خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاهی اجمالی به گروه سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشته است. این وب سایت با معرفی استادیوم الجوهره یا استادیوم ورزشی کینگ عبدالله شهر جده، آن را محل برگزاری دیدارهای حساس این گروه نامیده است.

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا سپس به معرفی یک ستاره از هر کدام از 4 تیم حاضر در گروه سوم پرداخته است. مهدی قایدی از استقلال، گیلمن ریواس از الشرطه، دودو از الدحیل و عمر السومة از الاهلی، چهار بازیکن شاخصی هستند که وب سایت AFC اعتقاد دارد ستاره های تیم هایشان خواهند بود.

 

در رابطه با علت حضور قایدی در این لیست آمده است: بسیاری از کارشناسان فوتبال در ایران پیش بینی می کردند که مهدی قایدی ستاره در حال ظهور، نقش مهمی در استادیوم های فوتبال خواهد داشت. استعداد او در تیم استقلال شروع به ظهور کرد تا اینکه به مهمترین بازیکن تیم تبدیل شد.

این بازیکن از مدت ها قبل به عنوان یک بازیکن شناخته شده در لیگ ایران است که در  22 سالگی با عملکرد درخشان به عنوان پدیده مطرح شده و جزو جدایی ناپذیر از استقلال در 5 سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا است که 4 بار به مراحل حذفی رسیده است.

 

در لیگ قهرمانان آسیا 2020 ، قایدی یک گل زد و یک پاس گل داد. او در این رقابت ها هفت موقعیت خلق کرد و هفت شوت به سمت دروازه زد. ستاره ایرانی در این آمار در گروهش بهترین شد. این باشگاه منتظر استفاده از پتانسیل قایدی برای صعود از مرحله گروهی برای چهارمین بار در پنج سال گذشته است.

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان با برپایی یک نظرسنجی از مخاطبان خود درخواست کرده است تا با ارسال نظرات خود، اعلام کنند که کدام تیم در این گروه به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.