با تصمیم مهرداد سراجی، ابراهیم صادقی پس از کناره‌گیری از سرمربیگری سایپا به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه انتخاب و منصوب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، ابراهیم صادقی، با حکم مهرداد سراجی، مدیرعامل این شرکت به عنوان مشاور مدیرعامل در فوتبال منصوب شد.

در حکم وی آمده است:

وفاداری در کلام امیر المومنین (ع) نشانه خرد و شرافت است که شما در عرصه ورزش با تلاطم‌های پیچیده و خاطره انگیز، ثابت کردید که دو گوهر ارزشمند خردورزی و شرافتمندی در وجودتان پرورش یافته است و در 21 سال حضور در جمع نارنجی پوشان، وفاداری را نهادینه کردید.

راهی که برای نوجوانان و جوانان ورزشکار و برای دوستاران ورزش و برای خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا، تمامی کادر فنی، ورزشی و اداری شرکت فرهنگی ورزشی سایپا آینده‌ای روشن و امیدبخشی را نوید می‌دهد.

مسیر پیشرفت و تعالی سازمانی در عمل به وفاداری و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر و دستیابی به چشم‌انداز هدف نهایی می‌بایست از این گوهر ارزشمند استمداد جوییم. لذا شرکت فرهنگی ورزشی سایپا بر آن است با عنوان "مشاور مدیرعامل در فوتبال" از دانش و تجربیات جنابعالی بهره مند شود که امید است با استعانت از درگاه ایزد منان در مسئولیت جدید همچون گذشته موفق و موید باشید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.