سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: از دقیقه 70 به بعد دچار افت بدنی شدیم اما بازیکنان ما از نظر تمرکزی بالا بودند و به حریف موقعیت ندادیم و ما چند موقعیت گلزنی داشتیم اما می‌توانستیم گل بزنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رسول خطیبی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نیروی هوایی عراق در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بیشتر فیزیکی بود و ما سعی کردیم در جنگ‌های تک به تک پیروز باشیم و در این امر هم تا حدودی موفق بودیم، اما از دقیقه 70 به بعد شرایط‌مان طوری بود که از نظر بدنی افت کردیم. تیم عراقی هم بعد از آن شانس بیشتری داشت، اما در مجموع فکر می‌کنم بازیکنان ما از نظر تمرکز بالا بودند و موقعیت آنچنانی ندادیم. چند موقعیت هم داشتیم که گل نکردیم.

وی افزود: باید ریکاوری خوبی از این به بعد داشته باشیم، چون تیمی که بتواند در این فشردگی بازی‌ها ریکاوری خوبی داشته باشد، بهتر عمل می‌کند. بازی‌ها از این به بعد سخت‌تر می‌شود و امیدوارم خوب ریکاوری کنیم که در بازی بعدی کم نیاوریم و هر تیمی شرایط بدنی بهتری داشته باشد، می‌تواند نتیجه بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره عملکرد محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیمش خاطرنشان کرد: از نظر دروازه‌بان در این دوره از مسابقات جزو چهار تیم گروه، بهترین دروازه‌بان را داریم که خیلی راحت و با تمرکز بالا دروازه‌بانی می‌کند و از این بابت مشکلی نداریم.

خطیبی درباره اینکه تیمش یک امتیاز کسب کرد، گفت: برای سه امتیاز آمده بودیم، اما نمی‌دانم شما خبرنگاران چرا از داوری سؤال نمی‌پرسید.

وی سپس ادامه داد: جای سؤال دارد برای ما و اعتراضی هم نداریم. بازی قبلی یک پنالتی برای ما گرفته نشد و این بازی هم بازیکنان حریف روی زمین افتادند و 7-8 تعویض شد، اما داور فقط سه دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و این برای من جای تعجب دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.