تقابل اندیشه‌های هافبک‌های سابق سرخابی نکته جذاب دیدار آلومینیوم و پیکان است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست‌ویکم لیگ برتر روز پنج‌شنبه آغاز خواهد شد و دو تیم آلومینیوم اراک و پیکان تهران برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دیدار دو تیم از ساعت ۲۱ روز پنجشنبه در ورزشگاه امام‌خمینی(ره) شهر اراک به قضاوت آقایان مرتضی منصوریان، یعقوب سخندان، مرتضی یوسف‌شهریاری و رضا قاسمی برگزار خواهد شد.

 

آلومینیوم که اولین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند با کسب نتایج خوبش در رده ششم جای گرفته و پس از رفتن خطیبی از این تیم، علی‌منصوریان را بروی نیمکت خود می‌بیند و امیدوار است نتایج خوبش را ادامه دهد و دست کم در پایان فصل در نیمه بالای جدول قرار بگیرد.

 

اراکی‌ها در دو بازی اخیر خود دو تساوی را بدست آورده‌اند و کسب سه امتیاز خانگی مقابل پیکان برایشان شیرین خواهد بود.

 

 در آنسوی میدان پیکان با ۲۵ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد اما نکته قابل توجه این است که خودروسازان با کسب سه امتیاز این دیدار می‌تواند با تیم رقیب که در رده ششم قرار دارد هم امتیاز شوند.

پیکان که در این فصل حساب ویژه‌ای روی توانایی‌ پرتاب اوت نادر محمدی باز کرده است در بازی قبلی خود در نبود این بازیکن شکست دو بر صفر خانگی را مقابل گل‌گهر تجربه کرد و این میزان از اتکا به یک بازیکن برای مهدی تارتار سرمربی این تیم نمی‌تواند جالب باشد.

دو تیم در دیدار رفت به نتیجه تساوی صفر بر صفر رسیدند، اما مساوی در دیدار برگشت نتیجه خوبی برای هیچکدام نخواهد بود و علی‌منصوریان و مهدی تارتار به فکر کسب سه امتیاز هستند.

به قلم، پوریا منصوری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.