محمد نصرتی دو جلسه از همراهی پارس جنوبی جم محروم شد و این تیم علاوه بر این باید یک بازی خانگی را خارج از شهر جم میزبانی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این حکم اینطور نوشته شده است:« دیدار تیم های پارس جنوبی جم و آرمان گستر سیرجان برگزار و از سوی محمد نصرتی، سرمربی تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور پس از اتمام مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. ایمان نصرتی از عوامل منتسب به تیم پارس جنوبی به دلیل عدم اجرای رای صادره مبنی بر محرومیت از ورود به ورزشگاه و ارتکاب تخلف در این مسابقه و اهانت به داور، به مدت 2 ماه دیگر از ورود به استادیوم های ورزشی محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. تیم پارس جنوبی جم نیز به دلیل عدم نظارت در رفتار ایمان نصرتی و تکرار تخلف برای سومین مرتبه توسط نامبرده، به برگزاری یک دیدار خارج از خانه ( شهر جم) به عنوان میزبان با نظر سازمان لیگ و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رای قابل تجدید نظر است.


دیدار پارس جنوبی و آرمان گهر در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ یک برگزار شد و شاگردان نصرتی این مسابقه خانگی را با نتیجه 2 بر 1 واگذار کردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.