مهرداد حبیبی سرمربی تیم فوتبال دماوند آمل از انگیزه بالا شاگردانش برای دیدار امشب خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی، مهرداد حبیبی سرمربی تیم فوتبال دماوند آمل در رابطه با دیدار امشب تیم خود گفت: تیم ما از همه لحاظ شرایط خوبی قرار دارد. خدا را شکر توانستیم هفته اول با برد از زمین خارج شویم تا با روحیه و انگیزه ای بالا برای بازی امشب شهرداری نوشهر آماده شویم. امیدوارم بتوانیم سه امتیاز این بازی را هم کسب کنیم و آسوده خاطر برای ازی های بعدی آماده شویم. در گروه سختی قرار گرفتیم و همه تیم ها مدعی صعود هستند و کار سختی داریم امیدوارم بتوانیم مزد زحمتامان را بگیریم.

وی ادامه داد: به بازیکنانمان گفتیم که نباید غرق شادی بازی اول شویم و بازی اول تمام شد و به دور از حاشیه برای بازی بعدی آماده می شویم و باید بازی به بازی پیش برویم تا بتوانیم امسال نماینده شایسته برای شهر امل و استان مازندران باشیم و قول صعود به لیگ دو که داده بودیم را عملی کنیم و امیدوارم بتوانیم مزد زحماتمان را بگیریم.

وی در پایان از مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم تشکر کرد: تشکر می کنم از مسئولین برگزار کننده به ویژه امیرحسین فراهانی که واقعا با وجود این همه اتفاقات کرونایی در شهر ها به نحو احسنت بازی ها را مدیریت و برگزار می کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.