هوادار بازهم مدعی شد؛

تیم فوتبال هوادار موفق شد از سد بادران عبور کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی، هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته یک شب گذشته برگزار شد که در یکی از دیدار هاس حساس این هفته تیم های بادران و هوادار به مصاف یکدیگر رفتند.

 

این دیدار که علاوه بر جایگاه جدولی دو تیم به دلیل همشهری بودن دو تیم از حساسیت خاصی برخوردار بود و به همین علت دو تیم بازی محتاطانه را در دستور کار خود قرار دادند و تا دقایق پایانی نیمه نخست موفق نشدند خطر جدی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند تا اینکه در ثانیه های پایانی نیمه نخست روی یک ضربه ایستگاهی لسماعیل کیانی روی زرنگی خودش موفق شد دروازه تیم سابق خود را باز کند تا با پیروزی به رختکن بروند.

 

در نیمه دوم هم حواشی این دیدار به قدری زیاد بود که هیچ کدام از دو تیم موفق به ارایه فوتبال همیشگی خودشان نشدند تا اینکه در وقت های اضافی و در حالی که مهرداد طهماسبی دروازه بان بادران برای زدن ضربه سر به محوطه جریمه هوادار بود بازیکنان هوادار موفق شدند با دفع توپ و رساندن آن به سجاد دانایی موفق شدند برای بار دوم هم دروازه بادران را باز کنند تا شاگردان عنایتی پیروز این دیدار حساس شوند.

 

بنفش پوشان حالا با این پیروزی ۳۴ امتیازی شدند و در رتبه پنجم جدول قرار گرفتند و با توجه به توقف سایر مدعیان دوباره به صعود مدعی شدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.