دروازه‌بان پرسپولیس از هم‌تیمی سابق خود و مدافع حال حاضر الریان دلجویی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لحظات پایانی آخرین مسابقه پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان قطر که با برتری قاطع سرخ‌پوشان ایران به پایان رسید، برخوردی بین حامد لک و شجاع خلیل‌زاده اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت مدافع ایرانی تیم قطری شد.

 

شجاع خلیل‌زاده که سال گذشته تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا همراه پرسپولیس بود و پس از آن راهی الریان شد، در دومین تقابل فصل ۲۰۲۱ با تیم سابق خود انگیزه زیادی داشت تا شکست هفته دوم لیگ قهرمانان را جبران کنند، اما در نهایت باز هم مغلوب شدند که علاوه بر باخت، مدافع ایرانی الریان دچار یک مصدومیت جدی شد.

الریان که از خط حمله زهردار و بازیکنان بلندقامتی برخوردار بود و برای جبران نتیجه در لحظات آخر تلاش می‌کرد، در دقیقه ۸۸ روی ارسال خطرناک عبدالعزیز حاتم به دنبال گلزنی بود که حامد لک با پرش بلند و بالاتر از شجاع خلیل‌زاده به خوبی توپ را دفع کرد، اما در این صحنه برخورد دروازه‌بان پرسپولیس و مدافع ایرانی الریان، مصدومیت او را به همراه داشت.

لک و شجاع پس از این برخورد به شدت روی زمین افتادند که دروازه‌بان پرسپولیس لحظاتی بعد به بازی برگشت، اما خلیل‌زاده به همراه کادر پزشکی الریان از زمین خارج و تعویض شد.

 

حالا حامد لک در یک استوری اینستاگرامی از شجاع خلیل‌زاده دلجویی کرده و با انتشار تصویری که در آغوش یکدیگر هستند، برای او نوشته است: «شجاع عزیزم امیدوارم که اتفاق خاصی برای تو پیش نیامده باشه برادر جان»

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.