مهاجم تراکتور به‌عنوان برترین بازیکن هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازی‌های هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا(منطقه غرب) در حالی طی دو روز اخیر برگزار شد که تیم‌های تراکتور و استقلال موفق شدند با کسب پیروزی مقابل رقبای خود، به تیم از پیش صعود کرده پرسپولیس اضافه شوند تا ایران سه نماینده در مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها داشته باشد.

 

برتری ۲ بر صفر شاگردان رسول خطیبی مقابل شارجه امارات، صدرنشین گروه B در شرایطی به دست آمد که هر دو گل تراکتور در این دیدار توسط محمد عباس‌زاده به ثمر رسید و این عملکرد در کنار ۹ پاس صحیح او، منجر به معرفی این مهاجم به‌عنوان بازیکن هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا شد.

 

عباس‌زاده با نمره ۸/۷ در صدر جدول برترین بازیکنان هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت و پس از او، یوهان بولی ستاره و مهاجم الریان قطر نیز با همین نمره و دو گلی که مقابل پرسپولیس به ثمر رساند، در جایگاه دوم دیده می‌شود.

شهریار مغانلو، مهاجم پرسپولیس نیز که در جریان آخرین دیدارشان مقابل الریان قطر یک گل به ثمر رساند و ۱۶ پاس صحیح داد، نمره ۸/۱ را از ای‌اف‌سی کسب کرد تا در رده سوم جدول برترین بازیکنان هفته ششم لیگ قهرمانان بایستد.

 

رتبه چهارم این رده‌بندی به محمد المنهالی، بازیکن الوحده امارات اختصاص یافته که او نیز در دیدار مقابل گوآ هند یک گل به ثمر رساند و ۷۰ پاس صحیح داد تا نمره ۸ را کسب کند و پس از او نیز احسان پهلوان با زدن یک گل و ۴۱ پاس صحیح برابر الریان قطر، نمره ۷/۹ را به دست آورد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.