مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می گوید به هیچ وجه با تاخیر 2 روز دیدار تیمش برابر استقلال موافقت نمی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعتی پیش مسئولان سازمان لیگ به صورت غیر رسمی در تماس با باشگاه ذوب آهن از تعویق دو روز دیدار این تیم برابر استقلال خبر داده اند؛ خبری که البته با واکنش منفی باشگاه اصفهانی مواجه شده و آنها که پس از دیدار برابر شهرخودرو در تاریخ 26 ام فروردین ماه دیگر مسابقه رسمی نداشته اندف به هیچ وجه موافق تاخیر دو روز دیدار برابر آبی پوشان استقلال تهران نیستند.
به همین منظور با مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان تماس برقرار کردیم. مدیرعامل باشگاه اصفهانی در واکنش به تماس سازمان لیگ برای تاخیر 2 روزه دیدار ذوب آهن برابر استقلال عنوان کرد:«  اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست. ما سه هفته است که بازی نداشته ایم و با هزار خرج تیم را در شرایط بازی نگه داشته ایم؛ الان کارهای پرواز و هتل را برای دیدار با استقلال انجام داده ایم. ما یا 17 ام بازی می کنیم یا اصلا بازی نمی کنیم.»


مدیرعامل ذوب آهن سپس در واکنش به این سوال که آیا رسما دیدار برابر استقلال به تاخیر افتاده یا خیر، بیان کرد:« نخیر. با مدیر رسانه ای ما تماس گرفته شده و گفته اند که بازی شما با استقلال در تاریخ 19 ام اردیبهشت برگزار می شود. همچنین گفته اند که بازی بعدی شما با گل گهر دو روز دیرتر برگزار خواهد شد. من بلافاصله با آقای مهدی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) تماس گرفتم ولی طبق معمول تلفن همراه ایشان در دسترس نیست. این تاخیر اصلا امکان پذیر نیست. ما 300 ، 400 میلیون هزینه کرده ایم. دو روز است که برای انجام این مسابقه در هتل کوثر هستیم. اصلا چرا باید این بازی به تاخیر بیفتد؟!


فریدونی با انتقاد از تصمیم سازمان لیگ ادامه داد:« جالب این است که گذاشته اند، استقلال از سفر برگشته و حالا برنامه را تغییر داده اند. اگر اینطور است که نام سازمان لیگ را به نام این دو تیم تغییر بدهند و برنام را هم بگویند که اسقلال و پرسپولیس بنویسند. اینطور که نمی شود؟ ما برنامه ریزی کرده ایم و همه چیز ثبت شده است. طبق برنامه سه روز بعد از بازی با استقلال تهران هستیم و بعد به سیرجان می رویم و بلافاصله پرواز چارتر برای بازگشت تیم از سیرجان به اصفهان هماهنگ شده است.»


بخش پایانی حرف های مدیرعامل ذوب آهن که به هیچ وجه تمایل به تغییر زمان بازی تیمش در مقابل استقلال ندارد، اینطور مطرح شد:« می خواهم بدانم این تغییر زمان بازی به چه دلیل است؟ امروز که استقلالی ها آمده اند، یادشان افتاده؟ این ها می خواستند بببیند عکس العمل ما چیست، ولی وضعیت ما طوری نیست که بتوانیم با تغییر زمان بازی موافقت کنیم. 2 هفته است دنبال هواپیمای چاتر هستیم و کلی در تهران برای تمرین کردن دنبال زمین بوده ایم. اگر خواستند 17 ام بازی می کنیم، و اگر نه که ما بازی نخواهیم کرد.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.