سرمربی چوکا تالش گفت:امیدوارم امروز شرایط آب و هوایی مناسب باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به تقل از "روابط عمومی باشگاه چوکای تالشان"، مهدی پاشازاده سرمربی سبزپوشان تالشی در مصاحبه ای پیش از مصاف با هوادار تهران اینطور حرف هایش را در مورد این دیدار آغاز کرد و گفت: امیدوارم بازی خوبی بشود. فقط نگران شرایط آب و هوایی هستم. امیدوارم هوا طوفانی نشود و تاثیری در بازی دو تیم نگذارد. تمرینات خوبی را در این هفته انجام دادیم ولی متاسفانه چند مصدوم داریم که مشخص نیست به این بازی برسند یا نه.

بازیکن سابق تیم ملی در جام جهانی 1998 ادامه داد: شرایط ما روز به روز در حال بهتر شدن است. مدیریت در حال تلاش و کمک است و تمام عوامل باشگاه با جان و دل کار می کنند. ان شاالله که بازی خوبی هم از کار در بیاید.

سرمربی چوکا در مورد پرداختی ای که به بازیکنان تیم پیش از مصاف با هوادار انجام شده، بیان کرد: صد در صد. ابتدا از مدیریت تشکر کردم. واقعا بخش خصوصی در حال خرج کردن از جیب است. در این شرایط اقتصادی هم واقعا این کار سختی است و یک قِران هم از جایی در نمی آید. به هر حال شرایط در گذشته خیلی بد بوده است و الان شرایط خیلی خوبی است. امیدوارم با بازی های خوبی که انجام می دهیم، مدیریت را دلگرم کنیم تا دوباره از این اتفاقات خوب رخ بدهد.

مهدی پاشازاده در پایان شرایط فشرده جدول مسابقات لیگ را اینطور ارزیابی کرد: لیگ یک امسال خیلی نزدیک و فشرده دنبال شده است. از اول فصل مسابقات را دنبال کرده ام. تیم ها به هم نزدیک هستند و با دو سه بازی خیلی اتفاقات دیگری می تواند رخ بدهد. در نیم فصل اول 6 ، 7 تیم صدر جدول را دیدند. این نشان می دهد که تیم ها با هم فاصله زیادی ندارند. باید منتظر  ماند و امیدوارم ما بتوانیم در پایان فصل جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

تیم فوتبال چوکای تالش در اولین حضور مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی موفق شد تیم فوتبال رایکا را با پیروزی 2 بر صفر پشت سر بگذارد و حالا در هفته بیست و سوم به مصاف هوادار می رود که در رتبه پنجم رقابت ها قرار دارد و با 34 امتیاز به لیگ برتری شدن می اندیشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.