پس از پایان دیدار تیم های مس کرمان و خوشه طلایی ساوه اتفاقات زشتی رقم خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی، روزگذشته در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته یک تیم های مس کرمان و خوشه طلایی ساوه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار یک سری اتفاقات عجیب و غریب رخ داد که باعث ایجاد حواشی شد.

 

در ابتدای این دیدار و در حالی که چند دقیقه از آغاز مسابقه گذشته بود ناظر بازی به علت حضور بیش از حد افراد اضافی در جایگاه وی ای پی بازی را نگه داشت اما متاسفانه پس از چند دقیقه صرفا به این تذکر که حق تشویق ندارند بسنده کرد و دوباره بازی را آغاز کرد در حالی که اگر همان موقع با حضور این افراد برخورد می شد شاید دیگر اتفاقات زشت پایان بازی رخ نمی داد.

 

اما اتفاقات عحیب این دیدار در پایان دیدار رخ داد که یکی از لیدران و اعضای تدارکات باشگاه مس کرمان به یکباره به سمت سرمربی خوشه طلایی ساوه حمله ور شدند که با جلوگیری مدیر این تیم رو به رو شدند و سپس با مدیر تیم خوشه طلایی درگیر که اگر نیروی انتظامی به موقع نمی رسید مشخص نبود چه اتفاقی رخ می داد.

 

 ای کاش لیدران تیم مس کرمان از  محمد رضا مهاجری که روز گذشته سعی در برقراری آرامش داشت الگو برداری می کردند و تنها به فکر آرامش بودند نه اینکه باعث ایجاد حواشی باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.