از هفته بیست و سوم لیگ برتر، شاگردان محرم نویدکیا در سپاهان اصفهان در استادیوم نقش‌جهان میزبان مس رفسنجان بودند که این دیدار با برتری پُرگل طلایی‌پوشان دیار زاینده‌رود همراه شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این دیدار در شرایطی به پایان رسید، که شاگردان نویدکیا با برتری درخشان ۵ بر یک، برای دیگر رقبا خط و نشانی کشیدند.

شروع جدال تماشایی سپاهان و مس، با گل دقیقه ۹ محمدرضا سلیمانی از میزبانِ مدعی پیش افتادند.

اما پس از دریافت گل، موتور گلزنی، شاگردان نویدکیا، روشن شد، سپاهانی‌ها که شوک دریافت گل روی آن‌ها تاثیر مثبت داشته بود به ترتیب توسط، گولسیانی(۲۵)، حسینی(۲۸)، امید نورافکن(۳۳)، سجاد شهباززاده(۳۹) و یاسین سلمانی(۸۳) دروازه شاگردان محمد ربیعی را گشودند، تا پس پیروزی شش گله برابر، آلومینیوم اراک، زردپوشان اصفهانی، پیروزی پرگل دیگری را در لیگ بیستم جشن بگیرند.

جدا از برتری پرگل سپاهانی‌ها، نحوه بازی شاگردان نویدکیا هم قابل تحسین بود، جایی که با ارائه یک بازی سراسر تهاجمی، با رد و بدل کردن تعداد پاس‌هایی با دقت بسیار بالا، تیم خوب مس رفسنجان را در نقش‌جهان زمین‌گیر کردند و شکست سنگینی را در کارنامه کاری ربیعی، سرمربی جوان و موفق رفسنجانی‌ها ثبت کردند.

بدون شک سپاهانِ لیگ بیستم، یکی از بهترین تیم‌های چند سال اخیر فوتبال ایران است که حالا در مسیر قهرمانی قرار گرفته است، تیمی که حالا پس از چندین فصل، با کاپیتان اسبق محبوبش، جنسش جورِ جور است، تابتواند پس از چندسال جام طلایی لیگ‌برتر را به اصفهان برگرداند.

سه امتیاز حساس این جدال، به حساب شاگردان نویدکیا واریز شد تا سپاهانِ مدعی لیگ بیستم، با کسب ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی و آمار درخشان، ۴۲ گل زده و ۲۱ گل خورده، با احتساب یک بازی بیشتر،در صدر جدول لیگ‌برتر جای گرفت.

مسی‌های رفسنجان هم که در اولین سال حضور در لیگ‌برتر، نتایج مطلوبی را کسب کرده بودند، حالا در دیدار اخیرشان، سه شکست را متحمل شدند، تا زنگ خطر، برای شاگردان محمد ربیعی به صدا دربیاید.

محمدرضا ولی‌زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.