دروازه بان نود ارومیه گفت:از تمامی هواداران باشگاه نود ارومیه خداحافظی می کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میر رسول حسنی دروازه بان با اخلاق تیم نود ارومیه در گفت و گو با خبرنگار فرتاک ورزشی،پیرامون جداییش از این تیم اظهار داشت: من دو سال از حضورم در تیم نود ارومیه می گذرد و در این فصل هم برخلاف پیشنهادات خوبی که داشتم تنها به علت اینکه پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته شده بود برای خدمت به هواداران و مردم آذربایجان تصمیم گرفتم در تیم نود بمانم.

 

وی افزود:متاسفانه اما پس از اینکه قرارداد ۱ ساله من تمدید شد متوجه شدم بند هایی در آن گنجانده شده که من اصلا اطلاع نداشتم،بازهم برخلاف میل باطنی خودم اما به خواسته ی هواداران تیم ماندنی شدم و با اینکه کمترین امکانات و کمترین دریافتی را داشتیم اما به گواه آمار موفق شدم یکی از بهترین عملکرد های دفاعی این فصل را به خودم اختصاص دهم.

 

دروازه بان با اخلاق نود ارومیه گفت:متاسفانه در چند هفته اخیر شاهد بی احترامی و حتک حرمت از سوی مدیر عامل تیم بودم که من برای حفظ شخصیت خودم و خانواده ام تصمیم گرفتم دیگر این موضوع را تحمل نکنم، به همین علت هم تصمیم گرفتم پس از دیدار با استقلال ملاثانی تیم را ترک کنم تا بیش از این شاهد اتفاقات زشت نباشم.

 

میر رسول حسینی اظهار داشت:در این فصل به شاهدی تمام اعضای تیم و هواداران در چند بازی با مصدومیت سنگین درون دروازه تیم ایستادم ولی حالا آقایان ماجرا را طور دیگری جلوه می دهند، من اگر صحبتی نکردم به علت به حاشیه نبردن تیم بوده است اما حالا که آقایان بی اخلاقی کردند مجبور شدم از خودم دفاع کنم.

 

 

حسینی خاطر نشان کرد:تمامی بازیکنان خانواده دارند و کسی اجازه توهین ندارد اما حالا به احترام هواداران پرشور نود ارومیه بیش از این دوست ندارم از یک سری فجایع که در این تیم رخ داده است بگویم و از همین جا از هوادارن دوست داشتنی و با عشق نود ارومیه خداخافظی می کنم و امیدوارم تیم نود در رقابت های لیگ دسته یک ماندنی شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.