مربی تیم فوتبال سایپا گفت: بدون هیچ حرف و حدیث، پنالتی و خُلف قانونی در زمین فوتبال مقابل فولاد برنده شدیم و امیدوارم این روند رو به جلو برای ما ادامه پیدا کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اصغر مازیار پس از برتری دو بر یک تیم فوتبال سایپا مقابل فولاد در دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر در نشست خبری اظهار داشت: به سهم خودم این پیروزی خوب را که حق بچه‌های ما بود به خانواده بزرگ سایپا، بازیکنان و علاقه‌مندان به فوتبال پاک تبریک می‌گویم. هر دو تیم بازی خوبی پیاده کردند که جای تقدیر و تشکر دارد. ان شالله در آینده هم از این فوتبال‌های خوب در لیگ برتر ببینیم زیرا این امر موجب تعالی تیم ملی ما هم خواهد بود.

وی افزود: در سه بازی حق ما برد بود. در دیدار با ماشین‌سازی فنی نباختیم(مربی تیم سایپا درحالی از شکست تیمش مقابل ماشین‌سازی حرف زد که این مسابقه با تساوی دو بر دو به اتمام رسید). اخراج بازیکن سایپا سخت‌گیرانه بود و مقابل پیکان هم خُلف قانون اتفاق افتاده بود. تفاوتی ندارد و وقتی تخلفی صورت می‌گیرد مدت زمانش اصلا مهم نیست که یک ثانیه باشد یا یک بازی. با این رای به حق خودمان رسیدیم. البته حتما مراجع تصمیم گیرنده درباره این موضوع در ادامه تصمیم‌های لازم را می‌‌گیرند.

مربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: امروز سایپا فوتبال خوب و بابرنامه‌ای ارائه کرد. تیم فولاد را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. باید به کادرفنی و بچه‌های تیم حریف هم خسته نباشید بگویم اما در طول این مدت و پس از دیدار با پیکان، کادرفنی سایپا اصلا به حواشی توجه نداشت و فقط تیم را از لحاظ فنی آماده کرد. تمرینات برنامه ریزی شده ما مقابل فولاد  در زمین اجرا شد. 

مازیار افزود: برای تمام دقایق بازی برنامه داشتیم. در ابتدای مسابقه هدف‌مان  از فشار سنگین حریف که سبک کار فولاد است جلوگیری کنیم. سپس بازی را دست خودمان گرفتیم و در نیمه دوم از شناخت مان روی نقاط ضعف حریف استفاده کرده و گل‌های مان را به ثمر رساندیم.

وی ادامه داد: این یک برد فوتبالی برای سایپا بود و امیدوارم نقطه عطفی باشد. بدون هیچ حرف  و حدیث، پنالتی و خُلف قانونی در زمین فوتبال بازی را برنده شدیم و امیدوارم این روند رو به جلو برای ما ادامه پیدا کند. حق باشگاه سایپا جایگاه فعلی نیست. تیم جوان و باانگیزه‌ای داریم که مسئولان باشگاه سایپا از آن به خوبی حمایت می‌کنند. امیدوارم ما هم در آینده جواب زحمات و تلاش‌های این عزیزان را بدهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.