مدیر فنی تیم پدیده می گوید امسال همه چیز را از نو ساختند و معتقد است نمی شود هیچ بازیکنی را به زور نگه داشت و این موضوع در فوتبال یک امر طبیعی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین بادامکی مدیر فنی تیم پدیده در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: تمرینات ما ده روز تعطیل بودیم و از دو روز قبل کارمان دوباره آغاز شده و منظم تمریناتمان را پیگیری می‌کنیم و برای شروع دوباره لیگ آماده می شویم.


او در مورد اینکه چه برنامه ای برای وقفه لیگ  دارند ادامه داد: فعلا تمرین می کنیم. به امید خدا پانزدهم یک بازی دوستانه با ذوب آهن در اصفهان  داریم و بعد به مشهد بر می گردیم و بعد انشالله با ذوب آهن و گل گهر که به مشهد می آیند یک تورنمنت سه جانبه برگزار می‌کنیم.


مدیر فنی  تیم پدیده در مورد عملکرد این تیم در نیم فصل دوم و کسب رتبه هشتم تا به اینجای کار عنوان کرد: به نظرم تیم ما خوب کار کرده. با توجه به شرایطی که از ابتدای فصل داشتیم و همچنین مشکلات مدیریتی با این تفاسیر شرایط خوبی داریم. هرچند ما می‌توانستیم بهتر از این باشیم، اگر بعضی اتفاقات نمی افتاد و یکسری امتیازات را در مشهد از دست نمی دادیم. درست است که یک مقدار فاصله امتیازی ما با تیم‌های پایین جدول کم است ولی شرایط در کل خوب است و تیم آرامش دارد و انشاءالله بتوانیم کارمان را به درستی انجام بدهیم و در ادامه نتیجه بگیریم.


وی در پاسخ به این سوال که ستاره های زیادی پیش از فصل و نیم فصل جدا شدند و این موضوع چقدر در روندشان تاثیر گذار بوده گفت: بازیکن را نمی توان به زور نگه داشت. بازیکنانی که جدا شدند دوست داشتند برای پیشرفت این کار را بکنند و طبیعی است که بازیکن بخواهد در تیم بزرگ تری بازی کند و بیشتر به چشم بیاید و شرایط بهتری برای آینده اش رقم بزند. پیشنهاد داشتند و رفتند و این جزو غیر قابل انکار فوتبال است. تیم ما امسال از نو ساخته شد و مربی بالای سر تیم آمد که جوان بود و اولین تجربه مربیگری اش را پشت سر می گذارد. کاراقای رحمتی فوق العاده سخت بود ولی به خوبی توانستیم تیم را جمع و جور کنیم.


بادامکی که خودش زمانی پیراهن تیم ملی را بر تن می کرد در مورد شرایط سخت تیم ملی برای صعود به جام جهانی افزود: شرایط کاملا به ضرر تیم ملی اتفاق افتاد و یک مقدار کار سخت شد. اگر اتفاق خاصی نیفتد تیم ملی می تواند در این ۴ بازی برنده بیرون بیاید و صعود کند ولی ما نگران این هستیم که بیرون از زمین یکسری اتفاقات بیفتد که به ضرر تیم ملی شود وگرنه کادرفنی و بازیکنان بسیار خوبی داریم و می توانیم در هر ۴ بازی برنده باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.