سرمربی تیم فوتبال هنگ‌کنگ گفت:تیم ملی فوتبال ایران از نظر تکنیک خوب و بسیار سرعتی است و برای هر تیمی می تواند مشکل ایجاد کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، میکسو پاتلانینن در خصوص دیدار تیمش برابر ایران گفت: بازی سختی بود. تیم ایران تیم با کیفیتی است و نمایش خوبی را از خود به جای گذاشت. این تیم بسیار خطرناک ظاهر شد.ما خوشبین بودیم که پیروز شویم. می‌خواستیم تلاش های تیم ایران را خنثی کنیم اما سه گل دریافت کردیم. سعی کردیم از فرصت های خود استفاده کنیم و توانستیم یک گل به ثمر برسانیم. اما تیم ایران گل های بیشتری زد و ما نتوانستیم پیروز شویم.

وی در پاسخ به وضعین زمین چمن گفت: چمن زمین قدری بلند بود و توپ جلو نمی رفت. بازیکنان مشکل داشتند و توپ و زمین مسابقه سفت بود اما تیم ایران بسیار عالی ظاهر شد و آنها از بازیکنان  و مربی خوبی بهره می بردند.  این تیم از نظر تکنیک خوب و بسیار سرعتی است و برای هر تیمی می تواند مشکل ایجاد کند.

سرمربی تیم هنگ کنگ  عنوان کرد: تیم ایران را آنالیز کرده بودیم اما نیمه اول از زاویه بسته  گل دریافت کردیم. آنها در محوطه جریمه خوب ظاهر شدند و به گل رسیدند. این تیم بسیار عالی است و ما را تحت فشار قرار داد و باید گفت بسیار شایسته هستند.

وی تاکید کرد: ما در بازیهای آتی قصد باخت نداریم و نمی‌خواهیم بازنده باشیم. همیشه بازی می‌کنیم که بازنده نباشیم و این به ما فرصت می دهد که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.