مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت:فرقی نمی‌کند بازیکنان در کدام تیم باشگاهی بازی می‌کنند و وقتی وارد اردو می‌شویم همه همدل هستیم و خود من با تمام بازیکنان رقیب، لژیونرها رفیق هستم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیدمجید حسینی در مراسم تجلیل از تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که این مرحله را با موفقیت پشت سرگذاشتیم. از کادرفنی و تمام مسئولان تشکر می‌کنم امیدوارم در مرحله بعدی هم همین طور موفق عمل کنیم. 

وی در مورد اینکه در فضا هواداری بحث‌هایی در مورد نگاه رنگی به بازیکنان در تیم ملی وجود دارد عنوان کرد: فرقی نمی‌کند بازیکنان در کدام تیم باشگاهی بازی می‌کنند. وقتی وارد اردو می‌شویم همه همدل هستیم، خود من با تمام بازیکنان رقیب و لژیونرها رفیق هستم. این بحث‌ها نباید در تیم ملی باشد، همه همدل بودیم تا تیم موفق شود.

حسینی در مورد جدایی از ترابوزان و اینکه از تیمی دیگر در ترکیه پیشنهاد دارد یا نه خاطرنشان کرد: من از ترابزون جدا خواهم شد و بازیکن آزاد می شوم. از تیم‌های ترکیه‌ای پیشنهاد دارم.بعد از این مسابقاتی که پشت سرگذاشتیم، مدتی استراحت می‌کنم و راهی ترکیه می‌شوم و تصمیم نهایی را می‌گیرم.

مدافع تیم ملی در مورد اتمسفر تیم ملی عنوان کرد: واقعا لذت بردم . همدل بودیم و بازیکنان چه یک دقیقه بازی می‌کردند چه  90 دقیقه تلاش می‌کردند برای تیم ملی مثمر ثمر باشند. همه همدل بودیم و این فضا لذت بخش بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.