سرمربی تیم تراکتور گفت: تیم پرسپولیس را آنالیز کرده و برای کسب جام قهرمانی به مصاف این تیم می‌رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رسول خطیبی در مورد بازی تیمش در سوپر جام ایران که فردا برگزار می‌شود، اظهار داشت: سوپر جام مسابقه‌ای است که برای هر دو تیم و هوادارانش مهم است و در این مدت بازیکنان تیم تراکتور با انگیزه و تمام وجود کار کردند و از طرف خودم، کادر فنی و بازیکنان قول می‌دهم که فردا شاهد بازی خوب، زیبا و مورد دلخواه هواداران از سوی تیم تراکتور باشیم.

وی گفت: در این بازی پیمان بابایی را به دلیل مصدومیت نخواهیم داشت و اکبر ایمانی هم در بازی مقابل ماشین‌سازی مصدوم شده بود و بعدش هم سرماخوردگی داشته و 3، 4 جلسه است که به تیم اضافه شده است و مطمئن باشید هر بازیکنی که در میدان باشد با تمام قدرت بازی خواهد کرد.

سرمربی تیم تراکتور افزود: نقطه ضعف و قوت پرسپولیس را می‌دانیم و حریف را به خوبی آنالیز کرده و یک جلسه هم در این مورد با بازیکنان صحبت می‌کنیم و برای کسب جام به تهران می‌رویم و با جام قهرمانی به تبریز بازخواهیم گشت و از هواداران تیم تراکتور هم می‌خواهم تیم خود را تشویق نمایند.

در بازی سوپر جام فوتبال ایران که بین قهرمان لیگ و جام حذفی برگزار می‌شود، دو تیم تراکتور و پرسپولیس فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.