کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: در بازی پرسپولیس و گل‌گهر یک صحنه و دو تصمیم متفاوت را دیدیم و باید بگویم داور در نیمه دوم یک اشتباه تاثیرگذار داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نوید مظفری، درباره عملکرد داور دیدار پرسپولیس و گل‌گهر تصریح کرد: در نیمه اول داوری مشکلی نداشت، در یک صحنه خطایی در محوطه جریمه گل گهر اتفاق افتاد که داور به درستی نقطه پنالتی را نشان داد و مشکلی در این خصوص نبود.

وی گفت: در نیمه دوم، روند بازی در جریان بود اما همان صحنه ای که در نیمه نخست روی داد در ۴۵ دقیقه دوم هم اتفاق افتاد با این تفاوت که شدت خطا بیشتر بود و باید حتما پنالتی برای گل گهر گرفته می شد اما نمی دانم چرا داور از این صحنه گذشت و خطا را بیرون از محوطه جریمه اعلام کرد.

کارشناس داوری کشورمان خاطر نشان کرد: در این صحنه کمک داور چهارم، داور را خواست اما معلوم نیست چه صحبتی میان آنها رد و بدل شده است، صحنه پنالتی به گونه ای بود که نیازی به بررسی نداشت و داور در این تصمیم، اشتباه کرد.

 مظفری در خصوص اعتراض یحیی گل محمدی به داور مسابقه گفت: باید دید چه صحبت هایی میان آنها مطرح شده است اما روند ماجرا به گونه ای نبود که نیاز به اخراج سرمربی پرسپولیس باشد. 

گفتنی است دیدار تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که  این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.