هاشم بیگ زاده گفت:در نیمه نخست داور می توانست برای ما پنالنی بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هاشم بیگ زاده مربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی این تیم برابر خیبر خرم آباد از اطمینان اعضای این تیم به پیروزی در دو بازی آینده و صعود به لیگ برتر گفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مربی تیم فوتبال مس در پایان این بازی که با پیروزی دو بر صفر کرمانی ها خاتمه یافت گفت: از همه بچه‌ها که زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و به مردم خرم‌آباد تبریک می‌گویم چون تیم خوبی دارند.

وی ادامه داد: ما توانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و لطف خدا شامل حال‌مان شد و سه امتیاز را کسب کردیم. دو هفته است که تیم در شرایط پیروزی قرار گرفته است و با توجه به روحیه و جنگندگی تیم و انگیزه ای که در تمام تیم برای پیروزی و صعود به چشم می خورد، اطمینان داریم که در دو هفته آینده این اتفاق برای ما رخ خواهد داد.

بیگ‌زاده در خصوص اعتراض خیبری‌ها به چند صحنه ازجمله یک گل که آفساید اعلام شد، تأکید کرد: آقای بای یکی از داوران خوب کشورمان است و در لیگ برتر هم سوت زده و برخی از حرف‌ها در شأن کادر فنی خیبر نبود.

مربی مس کرمان اضافه کرد: ما نمی‌توانیم قضاوت کنیم و چند صحنه مشکوک از جمله پنالتی گرفته نشده برای ما در نیمه اول هم برای ما رخ داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.