سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی از مسوولان حریف در آستانه شهرآورد پایتخت دنبال هوچی گری هستند. قرارداد بازیکنان آنها ۳ برابر ما است اما می خواهند با آوردن اسم پرسپولیس فشار را از روی خودشان بردارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یحیی گل‌محمدی  شنبه شب پس از برتری دو بر صفر تیمش برابر آبومینیوم اراک در نشست مطبوعاتی اظهار داشت:  بازی حساسی را بردیم. هر مسابقه تا آخر فصل برای ما یک فینال است. به همه مسابقات باقی مانده به دید یک فینال نگاه می کنیم و در فینال هم باید برنده باشیم. امروز به هدفمان رسیدیم.

وی اضافه کرد: در نیمه اول فوتبال زیبا و رو به جلو را به نمایش گذاشتیم و می توانستیم بیشتر گل بزنیم. در زمین تسلط کامل داشتیم. کاش هواداران کنار ما بودند تا عملکرد بازیکنان را از نزدیک می دیدند. در نیمه دوم به خاطر فشار حریف عقب نشینی کردیم و این طبیعی بود. در نیمه دوم هم می توانستیم بیشتر گل بزنیم. نزدن گل سوم کار را سخت کرد. در نهایت  هم بازی را کنترل کردیم و نتیجه خوبی گرفتیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: این برد را به هواداران تقدیم می کنیم. درست است آنها کنار ما نیستند اما انرژی مثبت آنها را حس می کنیم. هدف ما گرفتن هر ۹ امتیاز باقی مانده است. در مجموع بازی زیبایی بود. آلومینیوم هم در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت.

گل‌محمدی اضافه کرد: با این برد نگاه ما به آینده مثبت تر می شود و امیدوارم در نهایت بتوانیم قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم.

وی در خصوص دربی هفته آتی تصریح کرد: دربی همیشه حساسیت خودش را دارد و رای هواداران دو تیم مهم است. امیدوارم ابتدا بازی زیبایی را از سوی هر ۲ تیم شاهد باشیم. امیدوارم بازی به دور از استرس جوانمردانه و فنی دنبال شود. فعلا تمرکز ما روی ریکاوری و بازگشت بازیکنان از نظر بدنی به شرایط خوب است. فکر کنم بازی زیبایی را شاهد باشیم.

وی در مورد اعتراضش به صدا و سیما تصریح کرد: برنامه های عجیب و غریب علیه ما بود و همیشه ما را زیر سوال می بردند و می خواستند تیم ما را زیر سوال ببرند و شرایط را به دور از واقعیت به نحوی دیگر اوضاع را جلوه می دادند.

وی در خصوص ینکه استقالی‌ها معتقد بودند او باید در بازی قبلی تیمش اخراج می‌شد، تصریح کرد: هوچی گری فقط اعتراض نیست. هوچی گری این است که مدیرعامل حریف بیاید روزی دو مصاحبه در مورد تیم ما انجام دهد و جایگاه از دست رفته تیمش را با مصاحبه علیه ما جبران کند. این هوچی گری است که از دو هفته مانده به دربی آغاز شد. حریف شرایط مالی خوبی دارد. آنها ۹۸ میلیارد از اسپانسر و ۶۰ میلیارد هم از افراد متمول کمک گرفتند. به غیر از سایر هزینه‌ها،  آنها ۱۶۰ میلیارد پول گرفتند. شاید بیشترین هزینه را آنها کردند اما برای ما سقف قرارداد تعیین می کنند. بروید قراردادها را منتشر کنید. چرا هر وقت صحبت از این می شود، آقایان پا پس می کشند؟ قرارداد آنها ۳ برابر قرارداد ما است اما نمی آیند رسانه ای کنند. به جای آنکه روی کار خودشان تمرکز کنند راجب ما صحبت می کنند. در فوتبال ما این مسائل کم دیده می شود اما از سوی تیم رقیب این اتفاقات افتاده است.

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با ۲ گل شهریار مغانلو و مهدی ترابی آلومینیوم اراک را از پیش رو بردارد و با ۵۸ امتیاز در صدرجدول باقی بماند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.