سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: وقفه لیگ برترباعث شد از آمادگی دور شویم و کارمان را خراب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: خیلی برایمان مهم است که بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم. البته برای هر دو تیم مهم است چون امتیاز آن به بقا در لیگ برتر کمک می‌کند. با توجه به وقفه لیگ از آمادگی دور شدیم و کارمان خراب شد.

وی افزود: در همین چند بازی مستحق باخت نبودیم و حتی اگر بچه ها دقت بیشتری داشتند می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم. با اینحال نتوانستیم امتیازات لازم را بگیریم. امیدوارم بچه ها فردا با تمام توان بازی کنند و بتوانیم امتیاز کامل این بازی را بگیریم تا خیالمان بابت بقا راحت شود.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در مورد حریف فردا گفت: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است. مربی آن‌ها نیم فصل اول اینجا بوده و شناخت خوبی از تیم ما دارد. بازیکنان خوبی دارند اما شرایطی برایشان به وجود آمده که نتوانستند امسال خوب نتیجه بگیرند. امیدوارم بازی خوبی از طرف هر دو تیم ارائه شود. مشکل خاصی به وجود نیاید و هر تیمی مستحق برد بود به امتیاز این بازی دست پیدا کند.

فکری در مورد غایبان تیمش در بازی فردا عنوان کرد: چند بازیکن مصدوم داریم اما زیاد نگران نیستیم. بازیکنانی داریم که می‌توانند جایگزین خوبی باشند. امیدواریم مصدومان هم هرچه زودتر برسند تا در بازی‌های آینده به ما کمک کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.