برنامه مسابقات هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۳۹ اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته شانزدهم

جمعه ۸ مرداد

شهرداری فومن - بعثت کرمانشاه- ساعت 19:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت

شنبه ۹ مرداد

 

 

مقاومت تهران- مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود

شهرداری نوشهر- پاراگ تهران- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  شهدا نوشهر

دماوند آمل- پیام وحدت خراسان- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  شهید ناطق نوری نور

پیشگامان فنون پارس- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  کارگران تهران

شهدا رزکان البرز - جوان نوین ساری- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  انقلاب کرج

شهید اورکی اسلامشهر- کیان اراک- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

مقاومت آستارا - آرتام تبریز- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  سردار جنگل رشت

کانیاو اشنویه -  بنیامین ورزشی تهران- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  شهید باکری ارومیه

نفت ایرانیان - پاس گیلان- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه  شهید رهنما شهریار

سپاهان نوین ایذه - ون پارس نقش جهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه  تختی ایذه

صنعت ابریشم اصفهانخلیج فارس میناب- ساعت ۲۰- ورزشگاه  شهدا شهرکرد

ایمان سبز شیراز- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

استقلال شوش- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه تختی شوش

سپاهان نوین اصفهانیزد لوله- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه  باغ فردوس اصفهان

 

 

هفته هفدهم

پنجشنبه ۱۴ مرداد

 جوان نوین ساری- مقاومت تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا ساری

ستارگان مردان پاشا- دماوند آمل- ساعت ۲۰- ورزشگاه انقلاب کرج

مهاجر نوین مشهد- پیشگامان فنون پارس- ساعت ۲۰- ورزشگاه ثامن مشهد

پاراگ تهران –پیام وحدت خراسان- ساعت ۲۰- ورزشگاه کشوری تهران

شهرداری نوشهر - شهدا رزکان البرز- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا نوشهر

نفت ایرانیان- کانیاو اشنویه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

بنیامین ورزشی تهران- شهرداری فومن- ساعت ۲۰- ورزشگاه غدیر تهران

پاس گیلان- کیان اراک- ساعت ۲۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

بعثت کرمانشاه- مقاومت آستارا- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

آرتام تبریز-  شهید اورکی اسلامشهر - ساعت ۲۰- ورزشگاه شهرداری تبریز

ون پارس نقش جهان - خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۲۰- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

فرهنگ رامهرمز- سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی رامهرمز

سپاهان نوین ایذه- ایمان سبز شیراز- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی ایذه

یزد لوله - صنعت ابریشم اصفهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد

خلیج فارس میناب - استقلال شوش- ساعت ۲۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

 

 

هفته هجدهم

سه شنبه ۱۹ مرداد

شهدا رزکان البرز - پاراگ تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه انقلاب کرج

دماوند آمل- مهاجر نوین مشهد- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور

مقاومت تهران- شهرداری نوشهر- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

پیشگامان فنون پارس- جوان نوین ساری- ساعت ۲۰- ورزشگاه کارگران تهران

پیام وحدت خراسان- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی بیرجند

شهید اورکی اسلامشهر- بعثت کرمانشاه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

مقاومت آستارا - بنیامین ورزشی تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود

کانیاو اشنویه - پاس گیلان  - ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید باکری ارومیه

کیان اراک - آرتام تبریز- ساعت ۲۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک

شهرداری فومن- نفت ایرانیان- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

صنعت ابریشم اصفهان -  فرهنگ رامهرمز- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا شهرکرد

استقلال شوش- یزد لوله- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی شوش

سپاهان نوین اصفهان -   سپاهان نوین ایذه- ساعت ۲۰- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان

ایمان سبز شیراز- ون پارس نقش جهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

خلیج فارس ماهشهر - خلیج فارس میناب- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهداء ماهشهر

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.