مدیر تیم فوتبال گل گهر گفت: قرارداد علیرضا ابراهیمی با گل‌گهر به‌ پایان رسیده بود و چون در لیست آقای قلعه‌نویی نبود، به‌عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حیدر افسری به بیان توضیحاتی در مورد فعالیت‌ این باشگاه در فصل نقل و انتقالات پرداخت و گفت: باشگاه گل‌گهر برای حضوری قدرتمندانه در فصل آینده لیگ‌برتر فوتبال ایران و بر اساس لیستی که سرمربیِ تیم در اختیار باشگاه گذاشته، فعالیت خود را در نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرده است و تا به‌ امروز با مهدی‌ تیکدری مدافع فصل گذشته تراکتور و حسین‌ نخودکار به عنوان سهمیه زیر ۲۱ سال به توافق نهایی رسیده‌ایم. ضمن اینکه بر اساس این لیست، تمرکز اصلی‌مان را بر تمدید قرارداد با بازیکنانِ مدنظر سرمربی تیم، گذاشته‌ایم. 

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر با بیان اینکه باشگاه لیست خروجی ندارد، افزود: قرارداد علیرضا ابراهیمی با گل‌گهر به‌ پایان رسیده بود و چون در لیست آقای قلعه‌نویی نبود، به‌عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوست. علیرضا حقیقی نیز قراردادش با باشگاه به پایان رسیده و می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از گل‌گهر جدا شود.

افسری همچنین در مورد نحوه جذبِ مهدی تیکدری، گفت: تیکدری دوست داشت در زادگاه خود و استان کرمان به فوتبال خود ادامه دهد، لذا توافق کرد که مبلغ رضایت‌‌نامه‌اش از قراردادش ‌کسر شود و به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی سه ساله به گل‌گهر بپیوندد.

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر در پایان از رسانه‌ها خواست تا اخبار موثق مربوط به فعالیت‌های نقل و انتقالاتی تیم فوتبال  گل‌‌گهر را تنها از سایت و پیج رسمی این باشگاه دنبال کنند و تاکید کرد؛ گمانه‌زنی‌ها و خبرهایی که از دیگر درگاه‌های رسانه‌ای  منتشر می‌شوند، مورد تایید باشگاه گل‌گهر نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.