بازیکن جدید استقلال گفت: با آمدن به استقلال می‌خواهم لژیونر شوم و به تیم ملی برسم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 عارف آقاسی در مورد پیوستنش به استقلال گفت: خیلی خوشحالم  که عضوی از باشگاه بزرگ استقلال شدم و تمام تلاشم را می‌کنم تا با عملکرد خوب دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه قراردادش چند ساله است و آیا جزو قراردادهای نجومی هستی یا خیر، گفت: بهتر است این سؤال را از باشگاه بپرسید.

بازیکن جدید استقلال در مورد جدایی از فولاد گفت: دو سال شاگرد جواد نکونام بودم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. فکر می‌کنم او در فولاد بماند و باز هم موفق شود. به نظر من فولاد بازیکن زیاد دارد و با جدایی من به مشکل نمی‌خورد.

آقاسی در مورد اینکه فکر می‌کنی کار کردن با فرهاد مجیدی هم مانند کار کردن با نکونام باعث موفقیتت شود عنوان کرد: هر دو جزو بزرگان فوتبال ما هستند و من هم تلاش می‌کنم از آنها چیزهای زیادی یاد بگیرم.

بازیکن جدید استقلال در مورد ترافیک خط دفاعی این تیم و اینکه آیا فکر می‌کند به ترکیب راه پیدا کند، گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم اما تصمیم‌گیرنده فرهاد مجیدی است که چه بازیکنی بازی کند.

وی در مورد دیدار حساس با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا افزود: قبل از اینکه بازی شروع شود چیزی مشخص نیست و نمی‌توان نتیجه را پیش بینی کرد.

آقاسی در مورد اینکه با حضور در استقلال به تیم ملی هم فکر می‌کنی یا خیر، گفت: به استقلال آمدم که لژیونر شوم و به تیم ملی برسم و می‌خواهم که آینده خوبی داشته باشم.

وی در مورد حضور نسل جدید در استقلال عنوان کرد: لیورپول هم دو سال قبل قهرمان شد اما سال گذشته نتوانست، امیدوارم روز به روز روند رو به رشدی داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.