در روزهای گذشته اخبار متفاوت و متعددی در رابطه با خرید امتیاز تیم فوتبال هوادار توسط باشگاه مس کرمان منتشر شد که هیچ یک از این اخبار مورد تائید این باشگاه نمی باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ درحالی که صبح امروز شکل جدیدی از انتقال امتیاز این تیم به مس کرمان مطرح شد، آقای میثم پاریزی از اعضای مدیریتی باشگاه مس کرمان این موضوع را در گفتگو با رسانه ها به طور کلی رد کردند.

آقای پاریزی در این باره گفت: باشگاه صنعت مس کرمان با رد شایعات مطرح شده در خصوص خرید امتیاز تیم لیگ برتری، به این مهم اعتقاد دارد که تیمی که خواهان حضور در لیگ برتر فوتبال است، بایستی با اتکا به توانمندی و شایستگی ظرفیت هایش این مسیر را طی کرده و با صعود از مسیر قانونی و بازی های لیگ دسته اول گام به لیگ برتر گذارد.

وی در رابطه با اخبار منتشر شده پیراتمون مذاکره برای خرید این امتیاز نیز گفت: پیشنهاداتی از سوی فروشنده مطرح شده بود، اما مجموعه باشگاه مس و مقامات شرکت ملی صنایع مس ایران، در نهایت تصمیم دیگری را اتخاذ کردند.

پیش از این آقای محسن سلاجقه از دیگر اعضای مدیریتی باشگاه مس کرمان نیز در برنامه میدان از شبکه استانی کرمان این موضوع را عنوان کرده بود که در رابطه با خرید امتیاز تیم هوادار، فروشنده پیشنهاداتی را برای شرکت مس مطرح کرد که این موضوع در شرکت مس مورد بررسی قرار گرفته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.