بار دیگر مصاف دو تیمی که نماینده فوتبال ایران و عراق هستند، این بار در سطح ملی در ورزشگاه خلیفه برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دومین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) مقابل تیم ملی عراق در گروه A برگزار خواهد شد.

این دیدار که بازی خانگی عراق است، به میزبانی قطر برگزار می‌شود. همچنین تیم ملی چین در گروه B دیدار خانگی‌اش را مقابل ژاپن در قطر برگزار می‌کند.

در برنامه از پیش اعلام شده، قرار بود دیدار عراق و ایران در ورزشگاه الغرافه برگزار شود و دو تیم چین و ژاپن در ورزشگاه خلیفه به مصاف هم بروند. حالا تغییراتی در این برنامه ایجاد شده که هر دو دیدار روز ۱۶ شهریورماه در ورزشگاه خلیفه برگزار خواهد شد. همچنین دیدار استرالیا و چین در روز ۱۱ شهریورماه نیز در ورزشگاه خلیفه برگزار خواهد شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزاری این دیدارها در ورزشگاه خلیفه را تایید کرد.

قطر میزبان دیدارهای متمرکز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در منطقه غرب، شرق و فینال بود که تیم استقلال ایران در دیدار مقابل الشرطه عراق در ورزشگاه خلیفه به میدان رفت و آن دیدار با تساوی یک - یک به پایان رسید. بار دیگر مصاف دو تیمی که نماینده فوتبال ایران و عراق هستند و این بار در سطح ملی در ورزشگاه خلیفه برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.