دولت قبلی طی 8 سال حضور مدام روی واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی تاکید می کرد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و به نظر می رسد در این دولت هم روی واگذاری ها قرار به تصمیم گیری است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در این باره می گوید: از تیم قبلی وزارت ورزش و جوانان به ویژه سلطانی‌فر که شرایطی را فراهم کردند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آماده واگذاری باشند تشکر می‌کنم. این تیم‌ها برای واگذاری به بخش خصوصی آماده هستند. در حال حاضر فقط یک هماهنگی بین وزارت اقتصاد و وزارت ورزش باقی مانده که این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند. بیشتر زحمات کشیده شده و امیدواریم در دولت مردمی با انجام واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هواداران را خوشحال کنیم. شرایط برای انجام این کار مهیا شده است و به نظر می رسد در یکی دو ماه آینده سهام این دو باشگاه وارد بازار بورس خواهد شد. 

 

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که آیا قرار به واگذاری سهام به مردم هست یا نه می گوید: بخشی از این سهام قطعا به مردم واگذار می شود. به ما پاس گل دادند و ما نیز باید گل بزنیم. رئیس جمهور نیز با این موضوع موافق است.

 

اما پاسخ حمید سجادی به تغییرات احتمالی در مدیریت باشگاه استقلال و پرسپولیس این چنین بود به خصوص که می گویند مدیر عامل تیم پرسپولیس از سمت خود استعفاء کرده است: صحبت استعفای مدیرعامل پرسپولیس را شنیده‌ام ولی فعلا تصمیم خاصی گرفته نشده است. درخصوص مدیرعامل استقلال هنوز نشستی نداشته‌ایم. باید بگویم به عنوان یار کمکی کنار دو باشگاه هستم و نقطه نظرات خود را منتقل می‌کنم و به هواداران دو باشگاه اطمینان می‌دهم که وظیفه ما حمایت از این دو باشگاه مردمی است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.