سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی پیروزی برابر لبنان را نتیجه‌ای عادلانه توصیف کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی امروز در دومین دیدارش در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 یک بر صفر لبنان را شکست داد و به طور موقت جای ایران را در صدر جدول با 4 امتیاز گرفت.

پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی پس از این بازی گفت: امروز بازی خوبی انجام شد. در نیمه نخست به طور کلی خوب بازی کردیم اما پس از گلزنی روند بازی‌مان آرام‌تر شد. این پیروزی نتیجه عادلانه‌ای بود و فکر نمی‌کنم تفاوت در تعداد گل‌ها معیار خوبی باشد. یک نتیجه خوب باید برگرفته از معیارهای مختلفی باشد.

وی درباره تفاوت این بازی با بازی قبلی برابر عراق اظهار داشت: در مقایسه با آن بازی خوب بود اما هر چند بابت تساوی برابر عراق افسوس‌هایی وجود دارند. در بازی امروز فرصت‌های گلزنی زیاد داشتیم اما باز کردن دروازه لبنان آسان نبود. در موارد زیادی بازیکنان فرصت‌ها را از دست دادند و عدم گلزنی فقط به خاطر خط دفاعی حریف نبود. ما امروز برنده شدیم و در دو بازی اخیر گلی نخوردیم. من راضی هستم اما نتیجه تساوی برابر عراق در دیدار نخست رضایت‌بخش نبود. 4 امتیاز گرفتیم و باید روی آماده‌سازی در ماه اکتبر برنامه‌ریزی کنیم. تلاش می‌کنیم به بهترین نحو آماده شویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.