مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکلات زیادی داریم و اگر صحبتی نمی‌کنیم دلیل بر این نیست که شرایط پرسپولیس ”گل و بلبل“ است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

افشین پیروانی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ”ورزش و مردم“ در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از بازی با الهلال گفت: ابتدا جا دارد به کادرفنی‌، بازیکنان و مسئولان باشگاه و هواداران تبریک بگویم که در یک شرایط نابرابر توانستیم استقلال تاجیکستان را شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم. در حال حاضر شرایط خوبی داریم و تمرین می‌کنیم. مشکلاتی داریم مثل اینکه ملی‌پوشان‌مان باید از 10 مهر در اختیار تیم ملی قرار بگیرند‌ و  تیم ملی دو بازی مهم با امارات و کره‌جنوبی در پیش دارد.

وی ادامه داد: در گذشته 4-5 روز قبل‌ از بازی‌های‌مان به ‌مسابقات می‌رفتیم ولی برای بازی با الهلال مجبور هستیم 21 مهرماه به ‌عربستان برویم و یک روز را هم به دلیل قرنطینه در آنجا از دست می‌دهیم.  AFC برنامه‌ریزی اشتباهی کرده و تداخل مسابقات ملی و باشگاهی درست نیست. باید حداقل یک هفته بین مسابقات ملی و باشگاهی فاصله می‌بود ولی با همه این شرایط تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که مشکل خاصی پیش نیاید‌.

مدیر تیم پرسپولیس عنوان کرد: برنامه‌ریزی مسابقات خوب نیست ولی هواداران بدانند که تیم در شرایط خوبی است و 3 بازی تدارکاتی بنا به صلاحدید کادرفنی قرار است انجام ‌دهیم. اگر صدایی از ما در نمی‌آید و بحثی نمی‌شود این ‌طور نیست که همه چیز گل و بلبل باشد. شرایط ما خاص است و خیلی مشکل داریم ولی با عشق و علاقه کار می‌کنیم. مشکل مالی و از سال گذشته هنوز طلب داریم و بازیکنان جدید ما هیچ دریافتی نداشتند. اگر با کمال آرامش کار می‌کنیم دلیل بر این نیست که مشکل نداریم، سعی می‌کنیم مشکلات را حل کنیم تا مسائل درون خانوادگی به بیرون درز نکند. همانطور که قبلا هم گفتم، رقابت با تیم‌های صنعتی سخت است. وقتی بازیکنی تیم‌ را با پیشنهاد بیشتر رها می‌کند قطعا شرط اولش بحث مالی بوده است ولی دوستان می‌گویند که ما بیشتر پول نداده‌ایم. به‌عنوان نماینده ایران تمام سعی‌مان را می‌کنیم که موفق باشیم.

پیروانی در پاسخ به این سوال که فصل نقل و انتقالات برای این تیم به پایان رسیده است؟ ‌گفت: بازیکنان خوب داخلی گرفتیم، بازیکنانی را گرفتیم که عاشق پرسپولیس بودند، گل‌محمدی می‌خواست یک بازیکن خارجی بگیرد اما گفتند پرسپولیس پرونده باز دارد و در CAS پرونده دارد و پرونده انضباطی در AFC داریم. فدراسیون می‌توانست تعامل بهتری داشته باشد تا ما به عنوان نماینده ایران با تمام قوا به مسابقات می‌رفتیم. تیم‌هایی بودند که پرونده باز داشتند ولی این قانون برای آنها اجرا نشد. فدراسیون یکی از بزرگترین بدهکارهاست، چرا تیم ملی بزرگسالان و امید مربی خارجی دارند؟ در حال حاضر با نظر کادرفنی، دیگر احتیاجی به بازیکن جدید نداریم هر چند پنجره‌مان بسته نشده است. می‌خواستیم یک بازیکن خارجی بگیریم که دوستان اجازه ندادند.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس بعد از جدایی سمیعی و حضور صدری به عنوان سرپرست باشگاه خاطرنشان کرد: واقعا ما مشکل داریم ولی مجموعه‌ای هستیم که هدف داریم و با هم دست به دست هم می‌دهیم تا این شرایط رو به بهبود باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.