احمد مددی مدیرعامل سابق استقلال، پس از پایان مراسم تودیع خودش و معارفه مصطفی آجورلو، ساختمان باشگاه را ترک کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مراسم تودیع و معارفه مدیرعاملان سابق و جدید استقلال، امروز با حضور مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان در محل ساختمان باشگاه استقلال برگزار شد تا پس از پایان رسمی کار احمد مددی، از امروز مصطفی آجورلو به صورت رسمی سکان مدیریت آبی ها را در دست بگیرد.

 

تمامی کارهای انتقال مدیریت آبی ها به مدیرعامل جدید، امروز برگزار شد تا کادر مدیریتی جدید در محل باشگاه مستقر شده و امور این باشگاه را پیش ببرند. کادر مدیریت باتجربه ای که هواداران استقلال امید زیادی به آنها داشته تا در راه اصلاح ساختار و وضعیت موجود اقدام کنند.

در همین راستا، احمد مددی و ناصر فریاد شیران مدیران سابق استقلال پس از اینکه تمامی کارهای انتقال مدیریت باشگاه را انجام دادند، به همراه همدیگر ساختمان باشگاه را ترک کردند تا شرایط برای تیم جدید مدیریتی فراهم شود.

 

همچنین، احمد مددی با انتشار پیامی ضمن خداحافظی با هواداران باشگاه استقلال و قدردانی از دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان، برای مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال آرزوی موفقیت کرد. در پیام مدیرعامل سابق استقلال آمده است:

 

تغییرات جزء جدایی ناپذیر چرخه مدیریت است و به مثابه چوب دو امدادی است که بایستی به هم تیمی بعدی سپرده شود. خرسندم که نزدیک به یک سال به عنوان مدیرعامل در کنار باشگاه بزرگ استقلال بودم و افتخار خدمتگزاری به هواداران شریف و بزرگ که سرمایه‌های اصلی و واقعی باشگاه هستند را داشتم.

 

 

 

وظیفه خود می‌دانم ضمن عرض خسته نباشید به همکاران عزیزم در باشگاه استقلال که در این مدت بی چشم داشت و با تمام توان برای سربلندی استقلال تلاش کردند، از جناب آقای دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان نیز تشکر و قدردانی نمایم. همچنین برای جناب آقای آجرلو مدیر عامل محترم باشگاه و اعضای جدید هیات مدیره آقایان عبداللهی، افضلی، مظلومی و مومنی آرزوی موفقیت و سرافرازی دارم.

 

 

در پایان بار دیگر از هواداران عزیز باشگاه استقلال تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم استقلال بزرگ در کنار هواداران روزهای شیرین و پر افتخار خود را تکرار کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.