ممکن است ادینسون کاوانی، ستاره گلزن و باتجربه منچستریونایتد در فصل زمستان لباس بارسلونا را به تن کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ادینسون کاوانی در اولین فصل حضور در اولدترافورد به قدری خوب کار کرد که مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند گزینه تمدید برای فصل دوم را نیز فعال کنند. در حالیکه به نظر می رسید کاوانی در این فصل گزینه اول برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت باشد، انتقال کریستیانو رونالدو در روزهای پایانی پنجره تابستانی همه چیز را تغییر داد و حالا احتمال جدایی این بازیکن از یونایتد افزایش یافته است.

 

حالا نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد گزینه جذب ادینسون کاوانی در ماه ژانویه برای بارسلونا همچنان بررسی می شود. این ستاره اوروگوئه ای از کم رنگ شدن نقش خود در ترکیب منچستریونایتد پس از جذب کریستیانو رونالدو ناامید شده و آماده تغییر تیم خود است.

 

کاوانی لباس شماره هفت خود را نیز به رونالدو داد و در واقع به وضوح به گزینه ای بعد از او تبدیل شد. کاوانی از زمان بازگشت رونالدو از یوونتوس به اولدترافورد در این فصل تنها 47 دقیقه بازی کرده و جایی در ترکیب ثابت یونایتد نداشته است. او در 34 سالگی همیشه مشتاق بازی در لیگ اسپانیا بوده و احتمال انتقال او به بارسلونا وجود دارد.

 

البته خرید ادینسون کاوانی برای بارسلونا آسان نخواهد بود. این بازیکن دستمزد بالایی دریافت می کند و پرداخت این ارقام برای باشگاهی که به شدت درگیر بحران مالی شده هرگز آسان نیست. در واقع بارسلونا تنها می تواند به صورت قرضی ادینسون کاوانی را جذب کند و البته یونایتد نیز باید بخشی از دستمزد این بازیکن را پرداخت کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.