بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: به دلیل زمان کوتاه برای آماده سازی شرایط مان سخت است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا جهانبخش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل امارات در هفته سوم مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت:‌ به عنوان بازیکن تیم ملی این شرایط برای بازیکنان وجود دارد که در کشورها و قاره‌های مختلف بازی کنند. قطعا بازی کردن برای تیم ملی فوتبال ارزشمند است. این اتفاق چه به لحاظ ذهنی و چه بدنی شانس بزرگی است و بازیکنان باید آماده باشند.

وی ادامه داد: بازی کردن در آخر هفته، ریکاوری کوتاه و اضافه شدن به تیم ملی در شرایط بازیکنان تأثیرگذار خواهد بود. حدود ٧ یا ٨ سال است که این شرایط را دارم و از محیطی به محیط جدید منتقل می شوم. اکثر بازیکنان تیم ملی هم این شرایط را دارند.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: از طرفی زمانی که در اردوی تیم ملی حاضر می شویم، هم تیمی ها و البته کشوری که بازیکنان در اردو هستند را می بینیم و شرایط خاصی که در تیم ملی وجود دارد، باعث می شود خیلی زود ریکاوری کرده و برای بازی هایی که پیش رو داریم، آماده شویم.

جهانبخش ادامه داد: بازی ملی همیشه متفاوت تر از باشگاهی است. به دلیل زمان کوتاهی که برای آماده سازی داریم، شرایط کمی سخت است. اما بازیکنی که درشرایط حرفه ای و بین المللی است، باید خودش را تطبیق دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.