باشگاه پرسپولیس هتل محل اقامت خود را انتخاب کرد و از کنفدراسیون خواست تاییدیه‌های لازم از طریق فدراسیون فوتبال عربستان، به هتل ارسال شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام این مطلب که هتل محل اقامت خود را مشخص کرده‌اند خواستار ارسال تاییدیه‌های مورد نیاز از سوی کنفدراسیون برای انجام امور پذیرش و پرداخت هزینه‌های هتل، با توجه به روال کاری موجود شد.

امیرعلی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه، در این ارتباط  گفت: ما قبل از این در نامه‌ای به کنفدراسیون، خواستار مشخص کردن هتل‌های مورد تایید شدیم. کنفدراسیون هم در پاسخ، تعدادی از هتل‌ها را مشخص کرد و سپس یک مسوول در فدراسیون فوتبال عربستان برای انجام امور جاری به ما معرفی شد. بعد از بررسی‌هایی که انجام شد و با توجه به نظر موافق کادرفنی، یکی از هتل‌ها را انتخاب کردیم.

وی افزود: با مسوولان هتل هم هماهنگی‌های کاملی به عمل آمد ولی روال این است که در ادامه، کنفدراسیون باید برای پذیرش و همچنین پرداخت هزینه‌ها از محل مطالبات پرسپولیس و از طرف پرسپولیس، تاییدیه بدهد. نامه‌نگاری‌ ما بر همین اساس بود. البته کنفدراسیون تاییدیه را برای فدراسیون فوتبال عربستان می‌فرستد و آنها  مراتب را به هتل منتقل می‌کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.