نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتور تبریز در چارچوب دیداری از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که دو تیم در پایان نیمه نخست به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، روزبه چشمی، وریا غفوری، جعفر سلمانی، کوین یامگا و امیر حسین حسین‌زاده.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، عبدالله ناصری، ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی، محمد قادری، عبدالله حسینی، آرش قادری، بهزاد سلامی و شاهین ثاقبی (44- سعید واسعی).

داور: سیدرضا مهدوی

دقیقه 9: اولین اتفاق این بازی، کارت زرد داور به جعفر سلمانی از تیم استقلال بود.

دقیقه 12: پاس رو به جلوی بهزاد سلامی در محوطه جریمه به پیمان بابایی رسید و ضربه آکروباتیک او با اختلاف، از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 23: کرنر برگشت داده شده توسط بازیکنان تراکتور را وریا غفوری با شوتی سرکش از پشت محوطه جریمه راهی دروازه سرخپوشان تبریزی کرد که اخباری به خوبی این توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 24: عبدالله ناصری به دلیل اعتراض به داور دومین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 28: ارسال خوب بازیکنان  استقلال از جناح چپ تراکتور، با ضربه سر یامگا به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 41: پاس در عرض جعفر سلمانی به حسین‌زاده در داخل محوطه جریمه این بازیکن را در موقعیت بسیار خوب گلزنی قرار داد، اما ضربه بی‌دقت هافبک جوان آبی‌پوشان با اختلاف زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.